Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim :)
Byłem tu jeszcze na starym forum - niestety nie mam już dostępu do adresu email i tym samym nie mogę się dostać do starego konta BeSTIa_radom
W latach 2008-2009 pracowałem w ASO Michalczewski
W latach 2012-2013 jeździłem WRX MY01
najmilej wspominam wspólne pojeżdzawki w NMnP (pozdrowienia dla Moni, Szymona, Bolka i całej starej ekipy)
chyba pora na XV na codzień :):)
z Subaru się nie wyrasta - to siedzi gdzieś bardzo głęboko w człowieku. Jak już raz posmakujesz - przepadłeś :)
 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Na forum zaglądam już od kliku lat, od kiedy wpadłem na pomysł żeby kupić Subaru. Posiadam bardzo solidne, niemieckie, bezawaryjne auto ;-) dlatego z szukaniem się nie spieszyłem. Na początku polowałem na Legacy 2,5 bez turbo w manualu, ale z racji tego, że niełatwo znaleźć coś ciekawego w rozsądnej cenie poszerzyłem zakres poszukiwań o Outback.

Od kilku miesięcy zaglądam tu częściej ponieważ na wiosnę udało mi się znaleźć Outbacka w przyzwoitym stanie za rozsądną cenę. Co najważniejsze jest sprowadzony świeżo z Włoch w związku z tym stan blacharki jest niemalże idealny. Żeby nie było za kolorowo auto ma klika mankamentów, które trzeba naprawić. Przez ostatnie kilka miesięcy jako bierny użytkownik forum dowiedziałem się bardzo dużo ciekawych rzeczy, ale w końcu pojawiła się potrzeba dołączenia, żeby poza czytaniem można było czasem o coś zapytać :-)

IMG_20220423_163502.thumb.jpg.4d7a9c8321001158db684cc973698529.jpg

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów, jestem fanem marki Subaru od wielu lat, baaaardzo długo dojrzewałem do myśli żeby w końcu zakupić auto na lata...  Póki co jeszcze nic, ale na celowniku jest primo - XV, sekundo - Forester  w przedziale wieku 2013-2017. Ponieważ jak byłem młody - to byłem głupi, tak teraz staram się poprzez forum posiąść jak najwięcej wiedzy tej praktycznej (bo mechanik ze mnie żaden) i decyzję o ew. zakupie chciałbym podjąć w pełni świadom czekających mnie "niespodzianek". Na razie turlam się Vitarą 4x4 , ale czuję delikatnie mówiąc pewien nie dosyt ... żona lepiej w niej się prezentuje, he he 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Z tej strony nowicjusz marki. W posiadaniu od półtora miesiąca Subaru Forester SJ, chciałbym napisać, że wymarzony (bo taki był) ale na razie wrażenie zabijają drobne bolączki mojego egzemplarza, które z czasem liczę, że uda się wyeliminować.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, konrad_ napisał(a):

drobne bolączki mojego egzemplarza, które z czasem liczę, że uda się wyeliminować

Cześć! Moje doświadczenie uczy, że samochody tej marki trzeba kochać pomimo drobnych bolączek, inaczej się chyba nie da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, sartek napisał(a):

Cześć! Moje doświadczenie uczy, że samochody tej marki trzeba kochać pomimo drobnych bolączek, inaczej się chyba nie da ;)

Cześć,

Jak wszystkie:) Przesiadłem się z 18-letniego Outlandera, także przeskok galaktyczny ale zawsze są jakieś ale :) Do wyeliminowania zostały 2 bolączki:

-nie składa się lusterko od strony pasażera, w planach było dołożenie modułu aby lusterka zamykały się po zamknięciu auta. Za nowe lusterko w ASO 2k, diagnoza: prawdopodobnie ktoś na siłę złożył lusterko i zostało uszkodzone. Słychać jak pracuje silniczek, można sterować ale się nie składa.

- radio nie łączy się przez BT z żadnym telefonem, od razu wywala komunikat: Połączenie nieudane. Przy obecnym taryfikatorze temat do rozwiązania na pierwszy ogień. Nie wiem tylko czy lepiej grzebać w radiu czy kupić jakiś zestaw. Jeśli ten fabryczny BT to jakiś szajs to lepiej kupić jakiś fajny zestaw głośnomówiący. Potrzebuję podpiąć 3-4 telefony po BT, idealnie jakby dało się równoległe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Przybywam na forum w celu zdobycia wiedzy i poznania doświadczeń innych użytkowników. Szukam pierwszego Subaru (Forester SF / SG, Impreza I / II generacja).

Aktualnie na codziennie ujeżdżam Peugeot 205 Green 1.4

Do zobaczenia na drodze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,mam na imie Kamil i pochodzę z Łodzi,zarejestrowałem się tutaj bo poszukuje rzetelnych informacji o Subaru Legacy IV generacji którego namiętnie poszukuje do użytku rodzinnego.

Mam nadzieję że zawitam tutaj na dłużej.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...