Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Ju ju ju ju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Mam na imię Krzysiek. Co prawda w tym momencie jestem posiadaczem dwóch hond (Prelude i CRX), ale pora na zmiany i przymierzam się do zakupu WRX-a z 2003-2005 roku. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się znaleźć i kupić coś sensownego  :) No a potem będę już pełnoprawnym forumowiczem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Świeżaki :) A szczególnie chciałem powitać [you], miło Ciebie tutaj widzieć ;)

Nie wiek czym sobie zasłużyłem niemniej miło mi bardzo i jeszcze raz witam. Pozdrowienia z Krakowa dla Ciebie ADK90 i dla wszystkich!

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witajcie Świeżaki :) A szczególnie chciałem powitać [you], miło Ciebie tutaj widzieć ;)

 

Czym sobie zasłużyłem na to szczególne powitanie :) ?

 

 

Tym że zalogowałeś się [you] na to forum i witasz się w tym wątku ;)

 

 

 

Witajcie Świeżaki  :) A szczególnie chciałem powitać [you], miło Ciebie tutaj widzieć  ;)

Nie wiek czym sobie zasłużyłem niemniej miło mi bardzo i jeszcze raz witam. Pozdrowienia z Krakowa dla Ciebie ADK90 i dla wszystkich!

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

 

 

W takim wypadku szczególnie witam Ciebie ADK90 :) no i oczywiście wszystkich! Chyba sie coś z kolejnością wyświetlania postów porobiło, bo widzę małe zamieszanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum. Na imię mam Jarek, mieszkam w Łodzi.

"Przylazłem do Was" ponieważ szukam Forestera II z wolnossącym silnikiem benzynowym i zainstalowanym LPG, autko o sprawdzonej przeszłości, najlepiej polski salon, jak najlepiej wyposażone, roczniki 2005-2006 mnie interesują.

Wasze forum to istna baza wiedzy ... zabieram się do czytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Obecnie jestem uzytkownikiem Mazdy MX5 z 95r. Odbudowanej postawionej na airride i z wieloma innymi ciekawymi modyfikacjami

 

Plan jest taki aby przesiasc sie na Forestera 03-08r. Chyba ze trafi sie naprawde igielkowa ponizej tego rocznika. :) krąg moich zainteresowan zaweze kolorem skrzynia AT i motorem 2.0t :)

 

Pozdrawiam i mam nadzieje ze dzieki forum znajde nowy dom dla MXa i nabede droga kupna Forka :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów! Nazywam sie Dawid, jestem z Wroclawia. Od grudnia jestem posiadaczem 8-ego samochodu, tym razem w koncu marki Subaru :D Mam Legacy WagonRL 2.5 GD z 1997 roku, które zamierzam doprowadzić do idealnego stanu ;) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie. Jestem nowy na forum oraz świeżo upieczonym włascicielem subaru forester 2.0D. Prosze o wyrozumiałość na forum bo dopiero sie wdrażam i w forum i w zupełnie dla mnie nowa konstrukcje jaka jest 2.0D. Odrazu przenosze sie do działu technicznego gdzie mam kilka pytań. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.Po raz drugi podchodzę do tematu Subaru i po padnięciu panewek w GTku na drugiej imprezie na której jechałem turbo wanną, naprawie silnika i sprzedaży auta a w szczególności po wielu godzinach studiowania kropki i kreski zakupiłem TYPE RA w celu zbudowania bulgoczącej rajdówki do amatorek.Mam nadzieję że pomożecie swoim doświadczeniem i wiedzą o tych specyficznych samochodach bo  mimo że spędziłem 20 lat na warsztacie to auta z plejadą omijały mnie .Robiąc panewki w GT zdałem sobie sprawę że inżynierowie Subaru chcieli wymyślić coś nowego,innego i nie poszli utartymi szlakami jak inni Japończycy np.z Hondy,Mitsubishi czy Toyoty ale dzięki temu Subaru mają swój styl i charakter .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Świeżaki!

 

Witam forumowiczów.Po raz drugi podchodzę do tematu Subaru i po padnięciu panewek w GTku na drugiej imprezie na której jechałem turbo wanną, naprawie silnika i sprzedaży auta a w szczególności po wielu godzinach studiowania kropki i kreski zakupiłem TYPE RA w celu zbudowania bulgoczącej rajdówki do amatorek.Mam nadzieję że pomożecie swoim doświadczeniem i wiedzą o tych specyficznych samochodach bo  mimo że spędziłem 20 lat na warsztacie to auta z plejadą omijały mnie .Robiąc panewki w GT zdałem sobie sprawę że inżynierowie Subaru chcieli wymyślić coś nowego,innego i nie poszli utartymi szlakami jak inni Japończycy np.z Hondy,Mitsubishi czy Toyoty ale dzięki temu Subaru mają swój styl i charakter .

 

Prawidłowo! Nie należy się łatwo poddawać. Zapraszamy do lokalnego wątku, bo dobrze byłoby przyjrzeć się z bliska RA.

Edytowane przez Beavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum :)

 

Na imię mam Karol, lat 28, mieszkam w jednym z miast górnośląskiego okręgu przemysłowego. Nigdy wcześniej nie byłem posiadaczem samochodu marki Subaru, dopiero przymierzam się do kupna i mam nadzieję, że z waszą pomocą uda mi się nabyć jakiś zadbany i sprawny samochód tej marki. Mój poprzedni samochód to również japoniec (Honda Prelude).

 

Przez kilka ostatnich tygodni dość aktywnie śledziłem polskie i zagraniczne motoryzacyjne serwisy aukcyjne, jak również czytałem na temat dostępnych modeli Subaru i mój wybór padł na Subaru Imprezę II. Więcej szczegółów na temat swojego wyboru zamieściłem już w innym poście na forum, tak więc zapraszam wszystkich doświadczonych użytkowników i właścicieli w celu doradzenia mi w przyszłym zakupie.

 

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/45285-impreza/?p=2379623

 

Pozdrawiam,

Kalor87

Edytowane przez Kalor87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...