Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem Krystian.Od jakiegoś czasu przychylnym okiem spoglądam na Legacy z lat 2003-2009 i liczę na to, że jak nie w tym, to w przyszłym roku stanę się jego właścicielem. Mam tez cichą nadzieję, że uzyskam u Forumowiczów porady co do zakupu dobrego egzemplarza, a także inne cenne rady dotyczące eksploatacji tych samochodów.

Edytowane przez tajland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Ola i pewnie jestem tu jedną z nielicznych bab :D Wczoraj w końcu udało mi się zakupić upragnioną Imprezkę, przedtem turlałam się vagiem- audi cabriolet 1996r, trochę po zlotach nawet. Subarak to mój pierwszy japoński samochód, w związku z czym jestem lekko zielona w temacie, ale z czasem będę coraz bardziej zagłębiać się w temacie :) Liczę na to, że uzyskam tu odpowiedzi na moje wszystkie pytania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, latem tego roku przesiadłem się z Alfy 147 na Outbacka 2.5. (2007 r., 155 000 km). To mój drugi samochód w życiu, służy jako auto rodzinne. Mieszkam w Katowicach, pochodzę z Beskidów, gdzie często przebywam więc czekam na moją pierwszą - mam nadzieję śniężną - zimę z 4x4. Pozdrawiam i dzięki za wszelkie informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem posiadaczem subaru Legacy I z 1989 roku. Kupiłem go nie dawno i uważam ze to skarbek jest. Mam pytanko czy byłby ktoś zainteresowany takim pojazdem? Samochód jeździ po drogach austri i ma oryginalne 160tys. 1.8 motorek. Samochód muszę sprzedać ponieważ żona nie chce sie zgodzić na 3 samochód. Nie kupowałem go na handel tylko pan za prace oddał mi ten samochód. Chciałem go zostawić ale mi sie to troche nie kalkuluje. Ktoś zainteresowany proszę pisać. Cena ok 6 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...