Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, jestem Paweł :)

Forka posiadam już od roku, ale w końcu zebrałem się by się pojawić na forum, choć od dawna je śledzę.

Najbardziej poza podsterownością zaskoczyło mnie pozdrawianie na drodze przez innych kierowców Subaru.

No to miło Was poznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, jestem HoQ i jestem uzależniony od Subaru.

 

Skąd się tu wziąłem? Od dziecka moje ściany obwieszone były Imprezami: od Hołka w kolorach Stomilu, przez Rysia w mistrzowskim Robalu po Pettera z 2005 roku i miliony innych cywilnych wersji.

 

Na moim pulpicie do dziś są dwie ikonki: CMR2.0 i RBR, na tapecie 22B, w sypialni zamiast komody stoi fotel z kierownicą, a gdyby nie groźba odwołania ślubu, to pierwszy taniec przegibalibyśmy w rytmie soczystego bulgotu boxera.

 

W tym roku moja choroba przybrała na sile. Postanowiłem przenieść swoje marzenia do reala i sprawiłem sobie na urodziny przepiękną Imprezę GL, którą dziś rano odjechałem z podjazdu sąsiada, którego serdecznie pozdrawiam, bo wiem, że parę dni będzie leczył deprechę :)

 

Swoją Subarynkę przedstawię wam bliżej w dziale "Nasze Subaru".

 

Do zobaczenia na stronkach forum i śnieżnych drogach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczów.

Od tygodnia jestem posiadaczem forestera SG , rok 2003. Na forum zarejestrowałem cię juz jakis czas temu - ale tylko czytałem posty i zbierałem info o samochodzie. Teraz czas przedstawić nowy nabytek i zacząć go doprowadzać do stanu przysłowiowej "igły" :)

 

pozdrawiam

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...