Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

 

 

Witam wszystkich. Jestem z Gdańska, od wtorku jeżdżę WRXem a od zawsze na motocyklach, obecnie MT-09.
 

 

Wpadnij do wątku  Subarowicze na "2 kółkach". Też lubimy dyskutować o jednośladach, może podzielisz się doświadczeniami/wiedzą  ;)

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/42444-subarowicze-na-2-k%C3%B3%C5%82kach/page-37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zanoszę się z zamiarem zakupu pierwszego Subaru, mam nadzieję że będę tu wpadać regularnie;)

 

 

...w takim razie proponuje poczytać trochę Forum... :) nie tyle dział: http://forum.subaru.pl/index.php?/forum/14-pojazdy/

 

ale również wątki temu towarzyszące...http://forum.subaru.pl/index.php?/forum/40-zakup-kontrolowany/ ;)

- jeśli chodzi o używane auta...warto je sprawdzić....historię... a przede wszystkim stan bieżący auta.. :)

Edytowane przez Barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Subaru na cztery łapy! Od ponad tygodnia jestem właścicielem Forka SF! Trochę do ogarnięcia jest, trochę błędów przy zakupie, ale jaram się bo od dziecka chciałem mieć tą markę! Jako 7 auto w życiu - w końcu jest! Pozdrawiam! :):yahoo:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Subaru na cztery łapy! Od ponad tygodnia jestem właścicielem Forka SF! Trochę do ogarnięcia jest, trochę błędów przy zakupie, ale jaram się bo od dziecka chciałem mieć tą markę! Jako 7 auto w życiu - w końcu jest! Pozdrawiam! :):yahoo:

Witaj na Forum! :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow, od 6 lat jestem szczesliwym wlascicielem imprezy sti 03 rok, auto przez caly czas bylo jezdzone po irlandii, z racji powrotu do kraju zostalo przywiezione do polski tydzien temu, mam nadzieje dowiedziec sie pare rzeczy na forum, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,zawsze chciałem mieć Subaru imprezę,ale po przejechaniu się doszedłem do wniosku że to za twarde zawieszenie, do życia i do warunków drogowych w jakich mieszkam bardziej będzie pasowało kupić Forestera,budżet mam ok.30000 tys.jeśli ktoś sprzedaje Forestera 2.5 XT 230KM proszę o kontakt. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od kilku dni jestem właścicielem suu, chciałem się przywitać i uzyskać kilka informacji, bo myślałem, że wkońcu kupiłem sobie wymażone auto. Lecz radość nie trwała długo ponieważ po 400 km wracajac z niemczech dopadła mnie chyba uszczelka, a myślałem, że bede się bawił tylko w detaling i cieszył sie frajdą z jazdy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od kilku dni jestem właścicielem suu, chciałem się przywitać i uzyskać kilka informacji, bo myślałem, że wkońcu kupiłem sobie wymażone auto. Lecz radość nie trwała długo ponieważ po 400 km wracajac z niemczech dopadła mnie chyba uszczelka, a myślałem, że bede się bawił tylko w detaling i cieszył sie frajdą z jazdy :(

Nie łam się. Wiesz już przynajmniej, że problem z głowy na najbliższy czas ;)

 

A na serio, to poczekaj, najpierw się upewnij, porozmawiaj tutaj, poradź się. UPG to nie jest koniec świata. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

Od kilku dni jestem właścicielem suu, chciałem się przywitać i uzyskać kilka informacji, bo myślałem, że wkońcu kupiłem sobie wymażone auto. Lecz radość nie trwała długo ponieważ po 400 km wracajac z niemczech dopadła mnie chyba uszczelka, a myślałem, że bede się bawił tylko w detaling i cieszył sie frajdą z jazdy :(

Nie łam się. Wiesz już przynajmniej, że problem z głowy na najbliższy czas ;)

 

A na serio, to poczekaj, najpierw się upewnij, porozmawiaj tutaj, poradź się. UPG to nie jest koniec świata. ;)

 

Jesteśmy Tu mniejszością, z okazji Naszego Dnia trochę humoru dla Was panowie  :biglol: 

 

"Taniej jest mieć 35 samochodów i jedną kobietę, niż 35 kobiet i jedno auto." – Jay Leno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jesteśmy Tu mniejszością, z okazji Naszego Dnia trochę humoru dla Was panowie :biglol:

 

Ej...no daj już z tym spokój....:P

 

"To nie tak miało być...".... :biglol:


 

 

i inne smoki! ;)

 

Cześć Smoku! :P  Wszystkiego Najlepszego z okazji dnia kobiet oczywiście.... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jesteśmy Tu mniejszością, z okazji Naszego Dnia trochę humoru dla Was panowie :biglol:

 

Ej...no daj już z tym spokój.... :P

 

"To nie tak miało być...".... :biglol:

 

 

i inne smoki! ;)

 

Cześć Smoku! :P  Wszystkiego Najlepszego z okazji dnia kobiet oczywiście.... :biglol:

 

A gdzie kwiaty?  ;)  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim !!

 

Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Imprezy Wrx z 2005r  ;)  :)

Jako, że jest to moje pierwsze Subaru to mam masę pytań co, jak, gdzie,dlaczego i czemu tyle pali heheh 

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...