Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Jako stary forumowicz witam nowych. Może przy okazji ktoś mi wyjaśni (obojętnie stary czy nowy) po co jest ta gra wstępna i sztuczne czułości ? No bo jak ktoś nowy się loguje, to w konkretnym celu. Jeśli ten cel jest niezgodny z regulaminem (np. reklama, oszołom polityczny itp.), to moderator go bezwzgędnie usuwa. W innym wypadku nowy wykłada od razu swój problem witając się na wstępie, jak nakazuje dobry obyczaj. Po co mnozyć wątki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, posiadaczem Subaru Imprezy jestem juz sporo czasu, pierwsza moja Imprezka to było GC '97 2.0 kombi, pozniej GD '01 2.0 sedan, a teraz GD '04 1.6 TS kombi. Głównym uzytkownikiem Subaryn jest moja żona (zakochana w marce) a ja sam uwazam je za wspaniałe auta..... Pozdrawiam wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

lada dzień odbieram XV 2.0 CVT. 3latek, ktoś został w rozliczeniu w Salonie Subaru. Lekkie motyle w brzuchu są :)

Przesiadam sie z szybkiego,twardego diesla w manualu(A3) więc dla mnie to będzie zupełnie inne auto.

Ma nadzieję że forum będę traktowal jako fajną i przyjemną lekturkę do poczytania o różnych przyjemnych sprawach zwiazanych z Subaru, a nie do drążenia informacji nt. napraw i usterek.

 

pozdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem nowy na forum :) 
mam 17lat. zauważyłem że na forum nie wiele mówi się o BRZ
wiele wiem o tym samochodzie, całe dziesiątki godzin poświęcone na stronach powierzonych mu.
(jeszcze jako pasażer, ale już niebawem kierowca :D
 )

- nie toleruję znania się na samochodach typu - pamiętanie ile który ma KM, ile kosztuje i podawanie wszystkich parametrów
- moja pasją opiera się głównie na rozumieniu jak działa cały samochód i dla czego użyto w nim takich a nie innych podzespołów i jak wpływają one na jego działanie - znanie powodów wspaniałości jakiegoś samochodu jest znacznie lepsze od przykładu powyżej

pozdrawiam Wojtek

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...