Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie mam Subaru ale chcę kupić XV, w salonie powiedzieli że będzie dopiero w kwietniu więc czekam bo najpierw chciałbym się tym modelem przejechać. Szukam auta na długie lata do tego bezpiecznego by żona nie bała się jeździć nim zimą gdy śnieg spadnie. Do tej pory jeździmy C-klasą z 98r. (u nas od lat 10ciu) i gdyby nie rdza to pewnie jeszcze długo by posłużyła a tak niedługo z żalem trzeba będzie się rozstać. Mam nadzieję że Subaru będzie dobrym wyborem. Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki z miłe powitanie, mam nadzieję że w kwietniu jak nowy XV będzie już dostępny to nie pokrzyżuje mi życie planów i się zaprzyjaźnię na dłużej z tym autem i z Wami oczywiście. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Subaraków ;)

 

Od tygodnia w posiadaniu mym Forek STurbo z 1999 roku - zacna maszyna muszę przyznać. Zawsze byłem za japońcami - do tej pory - od kilku lat -  miłośnik mitsubishi i silniczków V6 (2 Galanty, obecnie w garażu 3 litrowa 24 letnia odrestaurowana Mitsubishi Sigma), ale silniki w układzie bokser bardzo mi się już również podobają ;) Forek kupiony niby dla żony , jako drugie auto w domu, ale bardzo mnie zaskakuje i chyba będzie jednak mój ;)

Pozdrawiam wszystkich a szczególnie ludzi z Podlasia ;) Do zobaczenia na drogach !

Edytowane przez marycjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich od kilku dni stałem się posiadaczem Forestera 3 generacji.

Wcześniej miałem okazję pojeździć przez miesiąc z 2001 roku potem kilka miesięcy 2005 2,0 w automacie teraz jest 2008 oczywiście w automacie.

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...