Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Siema siema
Witam wszystkich serdecznie, właśnie stałem się mega szczęśliwym posiadaczem czarnego STI w wersji sedan, rocznik 2011. To moje pierwsze Subaru, ale już widzę, że będziemy się idealnie dogadywali :) . Widzimy się na trasie/torze/mieście!
 
autko

Edytowane przez Sikor44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Zapowiada się, że w niedługim czasie zostanę szczęśliwym posiadaczem świnki. Moje poszukiwania trwają już jakiś czas, a przygodę chciałbym zacząć od wolnego ssaka. Subarrru była od zawsze moją ulubioną marką i tak się składa, że moją pierwszą bryczką będzie właśnie sztuka spod jej egidy (miejmy nadzieję). ;)

 

Pozdrawiam i do zobaczenia, Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, mam nadzieje ze za niedługo będę posiadaczem imprezy;) 

póki co obejrzałem już kilka i niestety mam pecha, na pewno jedną będę mógł odradzić (panewka) ale to nie wiem czy tutaj można:)

Jestem ze Świebodzic, auta szukam już przez jakiś okres.

Póki co pozdrawiam i do usłyszenia(napsiania):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Od dwoch dni jestem szczęśliwym posiadaczem Forka 2.0 XT w automacie. Juz kocham to auto i juz wiem czym będę dalej jeździł :) Po przesiadce ze spaślaka 2.0 nie moge wyjsc z podziwu i szukam okazji by pojezdzic, po ponad 25 latach za kolkiem znowu chce mi sie jezdzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Maniaków Subaru.Przechodzę z forum a4klub do Was ponieważ sprzedałem swoje audi a4 b7 i chce kupić subaru Outback.Mam nadzieję że poznam ciekawych ludzi jak na  poprzednim forum.Miłego dnia.

                                                                            Remik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...