Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!!

 

Jestem tutaj by móc sobie jedynie pooglądać obiekty swoich marzeń i aktualnie znaleźć samochód do ślubu:) Realizowanie marzeń motoryzacyjnych kontra zakładanie rodziny zakonczylo sie na samochodzie tylnionapedowym z LPG. Z nieustającą zazdroscią satysfakcji posiadania i prowadzenia warkoczących subaru pozdrawiam - Grzegorz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

 

Szukam obecnie dla siebie ładnej imprezy GC i po paru niewypałach z otomoto (zmarnowany czas/kasa na wachę) postanowiłem zarejestrować się na forum i trzymać tutaj rękę na pulsie. 

Oczywiście jak tylko uda się coś dorwać, niezależnie czy na forum, czy poza, od razu się pochwalę.

 

Pozdroooo,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Od kilku miesięcy interesuję się zakupem Subaru, to forum pewnie przekona mnie do podjęcia właściwej decyzji ;)

Będzie dokładnie odwrotnie  :biglol: Sam musisz być przekonany do tej decyzji :rolleyes: Polecam na początek zajrzeć tutaj

Witajcie!

 

Od dawna marzę o Legacy kombi (...) chcemy auto nie starsze niz 5 lat. Bede potrzebowal pomocy.

Czytałeś już?... ;)

Cześć wszystkim!

 

Szukam obecnie dla siebie ładnej imprezy GC i po paru niewypałach (...) postanowiłem zarejestrować się na forum i trzymać tutaj rękę na pulsie (...)

Masz już 1 post, więc zamiast czekać może wystaw ofertę kupna... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć wszystkim!

 

Szukam obecnie dla siebie ładnej imprezy GC i po paru niewypałach (...) postanowiłem zarejestrować się na forum i trzymać tutaj rękę na pulsie (...)

Masz już 1 post, więc zamiast czekać może wystaw ofertę kupna... :rolleyes:

 

 

Dzięki bardzo, ale już nie potrzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cześć wszystkim!

 

Szukam obecnie dla siebie ładnej imprezy GC i po paru niewypałach (...) postanowiłem zarejestrować się na forum i trzymać tutaj rękę na pulsie (...)

Masz już 1 post, więc zamiast czekać może wystaw ofertę kupna... :rolleyes:

 

 

Dzięki bardzo, ale już nie potrzeba :D

 

Kupiłeś? Czas na spowiedź... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam,

w maju nabyłem forka ssaka.

Zadżumiłem się pozytywnie, na amen, subarynową filozofią.

 

Pozdrawiam pozostałych słuchaczy i kompozytorów, a szczególnie kierowników z Podkarpacia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

 

Na co dzień poruszam się BMW, ale wydatki mnie już przytłaczają i nie mogę sobie pozwolić na jeżdżenie na lawecie z małym dzieckiem, dlatego rozglądam się za czymś solidniejszym, dlatego wybór w pierwszej kolejności padł na Subaru :)

 

Rozglądam się z Outback'iem, ewentualnie Legacy.

 

Pozdrawiam!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie ze wszystkimi,

 

Jestem nowy na forum, choc Subarowo nie nowy. Za 3 tyg. odbieram mojego 3-go Forka. Tym razem bledu nie popelnilem i wybralem XT.

 

Pozdrawiam

 

M.

 

Witamy, witamy. Pamiętaj Marcin, żeby zaglądać do wątku Szczecińskiego. Może się przydać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.  Szukałem jakiegoś auta(4x4) do jazdy na codzien i zostałem posiadaczem Subaru Legacy MY07 165km. Mam nadzieje, ze będzie dobrze służyło, a tu z forum dowiem się paru ciekawy rzeczy. Pzdr

Edytowane przez Kosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów ! 

Witek z Pszczyny

Mam forestera od roku , zlot w Arłamowie zaliczony ,czekam na kolejny .

Pzdr

 

Witaj, i pozdrówka dla Ciebie.

 

Nie zapomnij zaglądać do wątku http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/13888-mini-spot-silesian/ zapraszamy  :)

 

 

Wgl, pozdrawiam wszystkich nowych  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim pasjonatom Subaru.


Witam serdecznie 

jestem poczatkujacym wlascicielem Forestera z czym moze wiazac sie nie przestrzeganie cisnienia w oponach przy normalnym obciazeniu czyli 2,0 front i 1,9 tyl przy oponach Uniroyal Rain Expert 3    215/65/16 oponiarze sugerowali we wszystkich 2,4

Prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...