Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzień dobry. Jest mi miło że będe stałym i aktywnym forumowiczem tej pięknej marki !

Planuje jak najszybciej zakupić Legacy w kombi i na pewno będe się udzielał jak zawsze - na forum marki samochodu który posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

 

Forum czytam od niedawna. jezdze Civiciem TypeR (ep3) czyli jedynym słusznym wg Top gear (nie wiem ale mi sie dobrze jezdzi :) ). Niestety brakuje 4 drzwi i 4 kół napedzanych. MOja milosc i wzdychanie do subaru trwa już jakis czas... od dzieciaka sie jarałem subaru. Ostatnio miałem okazję przejechać sie Gtkiem chyba w wersji Type R również na rakietowej we Wro. Matko co to za auto. I teraz mam zagwozdkę serce vs rozum (EP3 jest fajna bezawaryjna TFU TFU i szybka ... na suchym wiec rozum podpowiada zostaw :)

 

Witam

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów,

 

Los sprawił, że stałem się posiadaczem Forestera z Dieslem. O trwałości tego silnika czytałem sporo, opinii znalazłem dużo, często bardzo złych, więc czas pokaże czy słusznie kupiłem to auto :)

 

Ale kupiłem z rodziny, więc wiem że przebieg i historia pewna, a reszta... zobaczymy :)

 

Jak ktoś ma jakies porady dla świeżo upieczonego Subaru-maniaka, to zapraszam. Zwłaszcza odnośnie silnika, jak go nie zajeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mieszkam w UK . Po kilkumiesięcznej gonitwie za Legacy w końcu udało mi się kupić ładny zadbany egzemplarz i tym samym dołączyc do klubu . To dzięki temu forum wiem co w Legacy piszczy ;) .  MY05 2.0R 165 KM Kombi

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

 

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko, od jakiegoś miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru Forester.

Mam nadzieję że nie bedę musiał tu często wypytywać co i jak z moim autem, no ale jeśli to sie stanie to chciałbym znaleźć tu cenne porady.

pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Jestem Kasia i pochodzę z Ostrowca Świętokrzyskiego. Od wczorajszego dnia stałam się pełnoprawnym właścicielem mojego pierwszego Subaru =D. Moja srebrna gwiazdeczka to Subaru Justy MY08. Jestem jego drugim właścicielem. Samochód pochodzi z polskiej dystrybucji i ponieważ poprzednim właścicielem Justy jest mój największy przyjaciel, znam możliwości tego samochodu z autopsji :P Kilka miesięcy temu jako trzeci pasażer zwiedziłam tym samochodem 13 krajów Europy, gdzie drogi po których jeździł, a czasami się wspinał powodowały u mnie palpitację serca. Dlatego gdy usłyszałam że przyjaciel zastanawia się nad zmianą samochodu, nie wahałam się nawet jednej sekundy !!! To jest moje pierwsze Subaru (...) Jestem jednak pewna że nie ostatnie :)

 

Dzisiaj zarejestrowałam się tutaj na forum, a post ten jest moim pierwszym. Witam wszystkich serdecznie :)

 

Kasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...