Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na imię mam Krzysiek i od tygodnia bawię sie pięknym nowym białym FXT

To była chyba jedna z lepszych decyzji w moim życiu żeby wybrać to auto a jeździłem już wieloma przed Forkiem

Jazda nim to sama przyjemność i mam nadzieje ze cały czas będzie tak przyjemna

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów i nie tylko.

Wymieniłem właśnie niedawno poprzedniego Legacy 2002 2,5 na trochę nowszego model V 2009 2,0. 

I jak na razie się nie zawiodłem. Coś w tym jest że użytkownicy Subaru są najbardziej lojalni wobec marki.

Wcześniej nie było mnie na forum i przy sprzedaży poprzedniego Subaru usłyszałem to prawie jako zarzut.

Dlatego teraz z nowym autem Melduję swoją obecność!

A tak naprawdę fajnie jest jeździć Subaru i cieszę się że mogę tu zagościć.

Pozdrowionka z Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, jestem Michał z Wrocławia.

Odkąd prawie rok temu dostałem na prezent urodzinowy przejażdżkę subaru chyba w wersji RA na torze na rakietowej we Wrocławiu - czuję silną potrzebę posiadania imprezki :)

Od grudnia ciężko studiuję to forum, czytam mnóstwo opinii, komentarzy, przeglądam wystawione perełki przez forumowiczów.

Po wielogodzinnych lekturach zdecydowałem, że chcę nabyć imprezę wrx GD po pierwszym liftingu z silnikiem 2.0.

Mam ndzieję, że na moje kolejne urodziny sprawię sobie najlepszy prezent w życiu :)

Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Pozwolę sobie zacytować Żonę

"Jak sprawić przyjemność dla Faceta - Pozwolić mu kupić SUBARU".

A tak na poważnie to Sama nie przejdzie koło Subaru i jak śmignie jakiś WRX to musi się zatrzymać żeby posłuchać BOKSERKA. :thumbup:

Pozdrawiam z Lublina

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj [you],

dobrze trafiłeś i w markę auta i przepisowo w wątek powitalny.

 

Teraz tylko odszukaj wlasciwy wątek o spotach regionalnych i milej zabawy w dobrym towarzystwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj [you],

dobrze trafiłeś i w markę auta i przepisowo w wątek powitalny.

 

Teraz tylko odszukaj wlasciwy wątek o spotach regionalnych i milej zabawy w dobrym towarzystwie ;)

Hah, dzięki!

 

Pilnuję tematu o spotach, ale póki co nie za bardzo mogę się terminowo zgrać. Natomiast na pewno przy pierwszej okazji się wybiorę żeby ekipę poznać.

Choć cały czas nie mogę się oswoić z tym, że wszyscy, których spotykam znają mój samochód lepiej niż ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam świeżaki , tylko pamiętajcie o swiniaczu na lusterku skoro jesteście zajarani na punkcie Subaru.Łatwiej będzie rozpoznac tych pasjonatów co kupili bo chcieli ,a nie że sie jakos tak trafiło :)

Często sie pozdrawiamy ,ale wielu sie dziwi o co kaman.

A taki ze świniaczem pasjonat raczej sie ucieszy,odmacha i w ogóle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Z Subaru nie łączyło mnie do niedawna nic. Od ok 2 miesięcy nie mogę pozbyć się BRZ z głowy i zaczynam polowanie na używany egzemplarz :) bo dziś byłem w salonie i okazało się że na nówkę inną niż niebieska to pół roku trzeba czekać. Czekać tyle nie mogę.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałym się przywitać zgodnie z panującym zwyczajem na forach ;) i przedstawić mojego OBK MY10 SBD. Jeżdzimy wspólnie po Europie, a nasza lokalizacja to 3Miasto

 

Resize%20of%20przod.jpg

Edytowane przez mans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Jestem tu dziś pierwszy raz i chciałem gorąco powitać i jednoczesnie mam dużą nadzieję, że zagoszczę tu na bardzo długo :)

Nie jestem posiadaczem (chyba na razie) Subaru, ale takie zamiary są.. Na pewno w odpowiednim dziale zwróce się do Was o podpowiedź i pomoc w podjęciu decyzji (chyba tej jedynej słusznej) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...