Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

 

Forum czytam od niedawna. jezdze Civiciem TypeR (ep3) czyli jedynym słusznym wg Top gear (nie wiem ale mi sie dobrze jezdzi :) ). Niestety brakuje 4 drzwi i 4 kół napedzanych. MOja milosc i wzdychanie do subaru trwa już jakis czas... od dzieciaka sie jarałem subaru. Ostatnio miałem okazję przejechać sie Gtkiem chyba w wersji Type R również na rakietowej we Wro. Matko co to za auto. I teraz mam zagwozdkę serce vs rozum (EP3 jest fajna bezawaryjna TFU TFU i szybka ... na suchym wiec rozum podpowiada zostaw :)

 

Witam

Szkoda, że nie chcesz przesiąść się na słabszy (co doskonale rozumiem :D) bo rozkminiam ostatnio non stop sprzedaż swojego i kupno WRX lub właśnie EP3.

 

W sumie to wszedłem chyba w forum bez przywitania więc dla formalności- !Hola!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko wszystkim :yahoo:

Chciałbym się przywitać, jestem tutaj nowy :P  Tak po krótce, jestem z Iławy (woj. warm. maz.) dokładnie z datą dzisiejszą kupiłem swój drugi w życiu samochód :D  jest nim właśnie Subaru Impreza i powiem szczerze jestem prze... zadowolony z tego wyboru :lol: . Lubię wiedzieć coś więcej i integrować się z fanami marki można poznać spoko ludzi i odzwiedzić ciekawe eventy jak choćby spoty czy zloty coś w ten rodzaj :)  Także stricte zaczynając witam wszystkich miło i serdecznie, przyjmijcie mnie ciepło :thumbup:  Pozdrawiam serdecznie, Łukasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Maciek z tej strony z Włocławka, lat 34, żona dziecko - standardy społeczne spełnione ;)

Aktualnie planuję zakup autka w związku ze zmianą parku maszynowego i strasznie bardzo zachciało mi się przesiąść na Subaru Outback. W związku z tym szukam, sprawdzam, oglądam a przede wszystkim czytam forum żeby zebrać jak najwięcej informacji o tym jakże sympatycznym autku.

 

Mam nadzieję, że wkrótce uda się coś zakupić i cieszyć z produktu tej elektryzującej marki :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich sympatyków oraz fanatyków marki Subaru. Na forum jestem świeży,ale na zlotach część osób już mnie poznała ( większość z trasy terenowej , imprez towarzyszących ;) ale nie tylko )

Trochę historii

.

1, Zlot Wałbrzych 2008  rok -16 miejsce_kierowca _trasa terenowa Subaru Forester

2. Zlot Gronów 2011 rok - 4 miejsce_pilot Kosmity :)_ Trasa terenowa Subaru Forester

3. Zlot Wisła 2014 rok. - 11 miejsce_pilot Kosmity :)_ Trasa terenowa Subaru Forester

4. Zlot Arłamów 2015 rok. - 16 miejsce_kierowca _Trasa terenowa Subaru Forester

.

Obecnie posiadam dwa modele Forestera pierwszy z 2004 roku XT drugi  z 2014 roku XT

.

Dziękuję za przyjęcie to tak przesympatycznej grupy i do zobaczenia :)

Pozdrawiam 

Andrzej ( Sierżant-Bronky ) Szarżanowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...