Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Chcę Subaru, ale jeszcze nie zdecydowałem, które dokładnie - dlatego przeglądam to forum. Aktualnie jeżdżę hatchbackiem Suzuki Baleno 1.3 i jest to moje 5te auto(najlepsze pod względem bezawaryjności z tych co miałem). Ostatnio powiększyła mi się rodzina, więc 3drzwiowe auto jest za małe...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Oglądałem często, ale wreszcie się zarejestrowałem.

Od paru lat jeżdżę outbackiem z ropniakiem, ostatnio na zmianę z taką samą imprezą, ale wiecznie boleję, że to takie słabieńkie. Szukam zdecydowanie  outbacka, ostatecznie legacy w bardzo dobrym stanie (<70 tys. km, >2010) i wersji EU z dużym silnikiem. Najlepiej największym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Subarytów.

Pomimo, iż zarejestrowałem się na Waszym/naszym forum już jakiś czas temu, teraz dopiero (za co przepraszam) zdecydowałem się dokonać formalnego przywitania.

Marką Subaru zauroczony jestem od kilkunastu powiedzmy miesięcy. Z każdym dniem bliżej jestem zakupu jednego z samochodów spod znaku plejad. Swe marzenie zamierzam ziścić w oparciu o model Legacy IV generacji. Interesuje mnie raczej model 07 o mocy 165 km i poj. 2.0. 

Niniejsze forum śledzę od dłuższego czasu. Mam nadzieję, jestem przekonany, że będę mógł liczyć na Wasze, drodzy forumowicze wsparcie na drodze postępującego u mnie stale "zauroczania" się Subaru:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kilka miesięcy temu rozstałem się z wspaniałym samochodem - Alfa Romeo 156. Wiem, że na nic szybszego, a choćby odrobinę rozsądnego mnie nie stać, więc zacząłem szukać innej opcji.

Z pośród następującej grupy: Avensis, Legacy, Forester, C-klasse (W203) wyszukałem w końcu pożądny i warty uwagi egzemplarz Forestera SG.

Do zobaczenia na drodze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! forum czytam juz od dawna, ale szczęście w nieszczęściu padła moja kochana vectra i muszę przyspieszyć zakup mojego pierwszego wymarzonego auta ze stajni Subaru :) Wybór padł na Legasika, którego jadę w czwartek obejrzeć. Życie mi powodzenia :D Do zobaczenia na forum i na drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy użytkownik chciałbym się ze wszystkimi przywitać, wiec CZEŚĆ ! Samochód ? oczywiście Subaru, jednak narazie jestem w fazie kupna imprezy wrx dlatego po części trafiłem tutaj. Po weryfikacji rynku wtórnego jestem załamany, znaleźć coś wartego uwagi graniczy z cudem wiec nie rozpisując się za dużo uciekam do odpowiedniego działu i działam dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów i subarmaniaków! Wkrótce przymierzam się do kupna Outbacka r.2000+ najlepiej 2.5. Mam nadzieję, żę z Waszą pomocą uda mi się rozwikłać wszelkie problemy (oby jak najmniej) związane z zakupem i późniejszą eksploatacją autka :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...