Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dzisiaj kupiłem moje pierwsze auto 4x4 - Subaru Impreza MY08 2,5 N/A manual - w ramach przygotowań do zimy i już się nie moge doczekać pierwszego śniegu :D

chyba wszyscy posiadacze subarek czekają na pierwsze płatki śniegu :evil2: BTW dziś śniło mi się że właśnie robiłem bączki na śniegu na jakimś parkingu . Przypadek ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!

 

W rodzinie póki co dwa Subaru. Legacy 2010 2.5 GT oraz Forester 2007 2.0 AT Celebration. Obydwa w czerni : )

 

W długoterminowym rozmarzonym planie jest Impreza WRX lub GT "na przejażdżki"...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!
Już od jakiegoś czasu zaglądam na forum, w końcu przyszła pora się zarejestrować. Subaru jak dotąd nie posiadam, ale chodzi mi już dłuższy czas po głowie. Mam nadzieję, że znajdę tutaj wszystkie odpowiedzi, które pomogą mi kupić egzemplarz, który będzie mnie cieszył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich nowych Forumowiczow witam na Forum Subaru.

Prosze o skorzystanie z tego tematu i witanie sie jedynie tutaj.

Z gory dziekuje i zycze milego pobytu na Forum Subaru. :mrgreen:

witam!

Cześć wszystkim!

Już od jakiegoś czasu zaglądam na forum, w końcu przyszła pora się zarejestrować. Subaru jak dotąd nie posiadam, ale chodzi mi już dłuższy czas po głowie. Mam nadzieję, że znajdę tutaj wszystkie odpowiedzi, które pomogą mi kupić egzemplarz, który będzie mnie cieszył ;)

polecam outbacka

 

Cześć, dzisiaj kupiłem moje pierwsze auto 4x4 - Subaru Impreza MY08 2,5 N/A manual - w ramach przygotowań do zimy i już się nie moge doczekać pierwszego śniegu :D

chyba wszyscy posiadacze subarek czekają na pierwsze płatki śniegu :evil2: BTW dziś śniło mi się że właśnie robiłem bączki na śniegu na jakimś parkingu . Przypadek ? :P

 

gratuluję zakupu i życzę owocnych bączków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów zacnej marki. Jestem posiadaczem (a raczej współposiadaczem)  modelu XV od prawie pół roku ale dopiero teraz po usilnych namowach kolegi "fanatyka" trafiam na forum.

 

Pozdrowienia

Witamy na forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...