Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i melduję się. Pierwszy post. Moja dotychczasowa historia samochodowa w sensie posiadania to Alfy. Coś jednak ostatnio chodzi mi po głowie i nie wiem w sumie co z tego wyjdzie. Na razie rzecz zaprowadziła mnie na to forum. No i jestem. ;)

Edytowane przez alfisti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie wszystkim. Czytam Was już od dawna, przeglądam, nie zrażam się ,że świnki każecie naklejać no i przyszła pora (spowodowana może bezrobociem i nadmiarem czasu) żeby skrobnąć. Wiedzę mam żadną, zdolności manualne takie sobie ale chętnie poczytam o tym i owym. 
Siemanko wszystkim!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów, reprezentuję redakcję Auto Świata 4x4. Część w Was może mnie kojarzyć z Plejad, z których co roku przeprowadzam relację na łamach naszego magazynu.

Pozdrawiam całe Forum Subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, właśnie wczoraj się zarejestrowałem na forum. Poszukuje samochodu na "S", a że poprzednio był to Saab, a Skody czy Seat nie wchodzą w grę, więc bedzie Subaru! ;))

A jak się kupuje "zajawkowy" samochód to warto dołączyć do innych zajawkowiczów.

Dlatego WITAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Szukam dla siebie forestera 2.5 xt 06 lub 07 rok w AT.

 

Dzisiaj jeździłem nowym forkiem xt platinium wrażenia super, więc czas na mnie :). Nowy poza zasięgiem (tylko na ten weekend).

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DominikDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano wszystkim klubowicza ;)

 

Jako fan Audi przesiadlem sie na Legacy 2006 2.0RE,ktorym zrobilem 4000Km trase UK-Malta.Autko spisalo sie swietnie pomimo ze zaladowane po dach i z boxem dalo rade nawet przez Szwajcarskie Alpy.Jednakze jest pare rzeczy do zrobienia dlatego zawitalem na SIP. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy

Do tej pory różne "wynalazki" ostatnio od 2006 volvo S40 diesel (2.0 137km), od 25 lipca z salonu Forester 2.0XT. Jak na razie i mam nadzieję na długo OK. Tylko skutecznie muszę powalczyć z nawigacją.

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...