Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo, że czytam od ponad roku, dopiero teraz już oficjalnie mogę się przywitać The Forum :-)

Stałem się wczoraj posiadaczem Forestera, MY09 2.0XE manual, rejestrowany w 2010, polski salon:-)  :mrgreen: banan nie schodzi z gęby:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! 

Od niecałych 2 miesięcy jestem posiadaczem imprezy z 2006 - jednym zdaniem - zdążyłem się zakochać;) jednak nigdy seria mi nie wystarczała więc stado pomysłów w głowie się kłębi... jednak bez pomocy bardziej doświadczonych kolegów ani rusz dlatego mam nadzieje, że rejestracja na forum da mi dużo wiedzy o samochodach naszej marki.

Pozdrawiam!!

Jefrey - Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze jako niepełnoprawny członek tego Forum ale już nie długo już za momencik doczekam się swojego Foretera 2.0 model 2006 :D.

i stanę się pełnoprawnym użytkownikiem tego forum oraz tej wspaniałej marki jaką jest subaru

 

 

 

ps: jestem totalnie zielony w tej marce więc wybaczcie mi jak będę popełniał jakieś błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich bardzo serdecznie, od stycznia posiadam tatowóz Outback 2.0 D MY10 rejestrowany w 2011 r. Autko rewelacja a o przygodach będę pisał w innych działach :) Myślę, że w niedługim czasie może i u mnie zagości jakieś STI.

 

Pozdrawiam Wszystkich raz jeszcze.

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przemek mam na imię i jak na razie nie jestem posiadaczem, ale planuję zakup, więc będę szukał tu porad na temat Subaru:) Interesuje mnie Legacy 2,5 w manualu... Niestety na Impreze WRX czy STI mnie nie stac jak na razie, ale kto wie... moze w przyszlosci ;) 

 

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...