Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja  :thumbup: 

Od 3 tygodni jestem posiadaczem Legacy H6 MY08 w sedanie. Kupiłem go w dużej mierze dzięki temu forum, które uświadomiło mnie w większości wad i zalet tego modelu. Przesiadłem się z e46 2.0D 136KM. W Subaru razi mnie brak kilku prostych rzeczy, które były w 10 lat starszych beemkach i których mi brakuje po przesiadce. Np.: brak możliwości otwierania i zamykania szyb z kluczyka (przydaje się żeby wcześniej przewietrzyć samochód), brak automatycznego otwierania i zamykania szyb (poza szybą kierowcy), co również jest irytujące szczególnie przy ostatnich upałach, kiedy pierwszy kilometr jadę z odsuniętymi szybami i muszę ciągle trzymać palce na przełącznikach przy otwieraniu i zamykaniu. Brakuje również możliwości zasunięcia szyb po zgaszeniu silnika i wyjęciu kluczyka (w BMW miałem na to kilkadziesiąt sekund).

Mimo wszystko jak tylko odpalę silnik zapominam o wszystkich niedostatkach i z uśmiechem od ucha do ucha połykam kolejne kilometry  :D 

Jak znajdę trochę czasu to zaprezentuję się w odpowiednim dziale z moim Legasiem i podzielę się innymi wrażeniami i porównaniami z BMW, którym jeździłem 6 lat (i jeżdżę nadal bo postanowiłem zostawić je jako robocze kombi).

Edytowane przez trevelian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

no to mam go i sie z miejsca się zakochałem. Forester 2-generacji, w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Rocznik 2003.

To jak na razie mój najlepszy samochód i mam nadzieję... jestem o tym przekonany, że zostanie w rodzinie na długo! 

Liczę, że to forum będzie równie przyjazne, pomocne, interesujące jak forum SAABa, które z pełnym przekonaniem szczerze i zawsze polecam.

 

Jeszczwe raz Witam i pozdrawiam wszystkich, dla których prawdziwa jakość liczy sie dopiero od 6 gwiazdek! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygarnałem Imprezke z tego tematu:

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/70996-bs-brat-sprzeda-impreze-gx-automat-lpg/

Moje pierwsze Subaru (które zawsze chciałem mieć) i pierwsze auto w automacie.

No cóż bedziemy się razem poznawać ale już sie chyba polubiliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Jestem Alan. W końcu spełniłem swoje marzenia i na 30 urodziny sprawiłem sobie prezent w postaci Imprezy GC8 98r. (Z pomocą gryga, za co mu serdecznie dziękuję. Gdyby nie on, to dalej bym tylko marzył ;) )

 

Pozdrawiam wszystkich ;)

Do zobaczenia na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

jestem świeżakiem na forum. Trafiłem tutaj ponieważ noszę się z zamiarem kupna Subaru Imprezy WRX GD. Myślę o tym od wielu lat ;). W tej chwili jeżdżę e46 330d +. Szczerze mówiąc nie narzekam, ale korci mnie aby przesiąść się na markę spod "gwiazdy". 

 

Póki co zgłębiam wiedzę na temat marki, poznaję wady i zalety, które przyznam się szczerze trochę mnie przerażają (wady oczywiście). Jednak mam nadzieję, że moje marzenie się spełni :)

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników marki Subaru. Jestem nowym użytkownikiem forum, lecz wieloletnim fanem marki:) Posiadałem w swoim garażu już 2 Imprezy: GC, oraz GD, która nadal dobrze mi służy w górskich warunkach. W najbliższym czasie planuję zakupić WRXa w wersji "blob", tak więc Subaru po raz 3!!!

 

Pozdrawiam i zapraszam na kręte górskie drogi, szczególnie zimą  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem wszyskim forumowiczom. Przychodzę do Was, ponieważ myślę nad zakupem nowego używanego auta. Moją poczciwą e46 roztrzaskał szalony marokiniec. Prawdopodobnie będzie to Legacy, ale niestety nie wiele wiem na temat aut spod znaku Subaru, poza tym, że swego czasu świetnie radziły sobie w rajdach no i bardzo mi się podobają. W związku z tym, prosiłbym o fachową pomoc i rozjaśnienie paru kwstii, ale o tym później.

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...