Jump to content

Weno Szuster

Nowy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Weno Szuster

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..
 • Birthday 04/12/1974

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Łódź
 • Auto
  Subaru Forester 2.0
 • Zainteresowania
  Film.

Recent Profile Visitors

115 profile views
 1. No pewnie, że sprawdzę. Pewnie dopiero we wtorek, ale na pewno dam znać. Bardzo dziękuję!
 2. Cześć, muszę powiedzieć, że szyberdach był dla mnie i żony jednym z głównych priorytetów przy wyborze Forka. Nie braliśmy w ogóle pod uwagę egzemplarzy bez. I właśnie dlatego padł na mnie blady strach. Być może ktoś to miał i może coś poradzić? Przy pierwszym i drugim posezonowym otwarciu zaniepokoił mnie dźwięk przy zamykaniu. Jakiś taki "brzdęk", jakby dach o coś zawadził i musiał pokonać opór. Już przy trzecim otwarciu zauważyłem, że dach otwiera się i zamyka tylko przy przyciśniętym przycisku, po zwolnieniu nacisku dach - stop, a było inaczej. Na szczęście udało się go całkowicie zamknąć trzymając przycisk i teraz przy próbie otwarcie opuszcza się jedynie ale nie przesuwa. tylko góra - dół. Wygląda jakby coś tam pękło może i blokuje? Da się to rozebrać samemu czy lepiej nie ryzykować. Czy może zna ktoś magika w Łodzi lub okolicach co to by naprawił czy trzeba dac do ASO? Może są jakieś tutoriale, instrukcje postępowania, etc.? Lubię sam robić drobne rzeczy. Pomóżcie please! Poradźcie coś, wiosna napiera !!!!!!!! Dzięki z góry.
 3. Aha... no to muszę jeszcze raz sprawdzić czy/jak to działa?! Bo sprawdzałem po wyłączeniu nawiewu... myślałem, że to rozjaśni/przyciemni deskę rozdzielczą i radio, ale jeśli zadziała na diody od klimy to super, bo naprawdę trudno zobaczyć "nastawy" w słoneczny dzień. Dzięki za info, teraz wiem, że to jest funkcja, a nie po prostu błędnie zamontowany klawisz. To może jeszcze jedno pytanie. Nawiew na szybę na maxa jest wtedy gdy się wciśnie przycisk (górny w "prawym kółeczku") z symbolem podgrzewania podszybia ?! Tak mi się wydaje, bo wtedy wentylator samoistnie nastawia się na najwyższy bieg i dmucha głównie na szybę i nawet jak jest mróz to załącza się klima. Czy tak powinno być? Czy pozostałe tryby nawiewu też dają co nieco powietrza na szybę, bo brakuje klasycznej ikonki, że wieje na szybę i nigdy nie jestem pewien kiedy jest tak, że najszybciej mi się rozmrozi lub odparuje. Trochę na czuja to robię. Nawet nie wiem czy to co napisałem właśnie jest zrozumiałe dla Was?!
 4. O! aż mi się nie chce wychodzić, ale zaraz wyjdę.. tak mnie mocno zastanawia (ten przycisk) thx. Sprawdziłem, nic się nie dzieje. Tajemnica pozostaje tajemnicą :/
 5. Cześć, od pół roku jeżdżę Foresterem (model II, poj. 2.0, rok 2003) i od pół roku coś mnie zastanawia. Może ktoś wie i zaspokoi moją ciekawość? Po co na lewym kółeczku, tym od ustawiania temperatury, na dolnym przycisku, który służy do wyłączania wentylatora jest napis "bright"?! Dodatkowo na dźwigni kierunkowskazów, też jest przełącznik "bright". Ten pierwszy nie działa (lub nie odkryłem jak go użyć) a drugi bardzo nieznacznie rozjaśnia/przyciemnia dwa malutkie wyświetlacze - ten od przebiegu i... zegarek. Nie ma zupełnie wpływu na jasność wskazówek prędkościomierza, obrotomierza, itd. ani przycisków, co miałoby sens podczas nocnych podróży (wcześniej jeździłem SAABem, w którym "night panel" bardzo mi się podobał i często z niego korzystałem) ... Czy ktoś wyjaśni mi zagadkę ? Może nie wiem jak tego używać? Ale nawet to jak to działa nie ma sensu, bo rozjaśnienie/przyciemnienie jest tak nieznaczne, że trudno uznać, że taka była intencja tego co to wymyślił? Będę wdzięczny za odpowiedź.
 6. Cześć, no to mam go i sie z miejsca się zakochałem. Forester 2-generacji, w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Rocznik 2003. To jak na razie mój najlepszy samochód i mam nadzieję... jestem o tym przekonany, że zostanie w rodzinie na długo! Liczę, że to forum będzie równie przyjazne, pomocne, interesujące jak forum SAABa, które z pełnym przekonaniem szczerze i zawsze polecam. Jeszczwe raz Witam i pozdrawiam wszystkich, dla których prawdziwa jakość liczy sie dopiero od 6 gwiazdek!
×
×
 • Create New...