Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich starych wyjadaczy jak i nowych użytkowników, od dwóch tyg. jestem szczęśliwym posiadaczem już drugiego Brumbaru, poprzednio był black WRX bug, a teraz jest  STI Hawk w blue, dosyć mocno zmotany:D

 

Niestety jednej z modyfikacji muszę się pozbyć/zamienić dokładnie kultowego backbox'a Blitz Nur Spec na 95% jest to 3" Interesuje mnie sprzedaż lub zamiana na również 3" przelotowy, ale z dużą puchą najlepiej H&S lub Invidia G200 może jeszcze rozważę Millteka. Czyli coś co nie urywa łba przy kolanach:P  Ale dalej robi robotę... Centera wolałbym zostawić chyba że pójdzie zamiana za całe komplety.

 

Przepraszam za offtop, ale że jako nowy user nie mogę wystawić go na forumowym bazarku proszę o pomoc moderatora o wystawieniu go w dziale sprzedam lub o grzecznościowe wystawienie, któregoś ze stałych lub zainteresowanych forumowiczów. Będę wdzięczny za pomoc i myślę że parę osób powinno być zainteresowanych;)

 

Pozdrawiam

Jarek 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trema  :wacko:  ........chciałbym się przywitać...... ,od pażdziernika 2012 jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru Legacy IV 2.0R  z 2009r, często odwiedzałem tę stronę od tak żeby poczytać coś ciekawego i właśnie dzisiaj postanowiłem się zarejstrować  więc JESTEM tadammmmm  :yahoo: .Jeszcze raz wszystkich pozdro   ;) (zapisałem to gdzieś  indziej ale już się poprawiłem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i Czołem Wszystkim, z ukłonem i pokornym uściskiem dłoni chciałbym przywitać się :) ... i dołączyć do Dumnego Grona Wielbicieli Jedynego Właściwego Gwiazdozbioru! :)

Mój granatowy wolnossący acz imprezowy mruczek podpina się do powitań!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum!

 

Na forum obecny jestem niemal od roku, jednak dopiero od pewnego czasu na poważnie i na szeroko zakrojoną skalę rozpocząłem poszukiwania wymarzonego samochodu. Mam nadzieję, że jeszcze przed zimą stanę się szczęśliwym posiadaczem Subaru Imprezy :)

 

Pozdrawiam

żuras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam na imię Robert albo poprostu Makaron jestem z Krakowa, moja przygoda z Subaru zaczeła się spontanicznie od zwykłej przejaźdzki Imprezą WRX z 2000 roku, którą sprowadził znajomy z Francji, nie jestem jeszcze jakimś znawcą Subaru, bo do tej pory pierwsze skrzypce garała marka Bmw E-38 4,4IA , ale wystarczyła chwila i zostałem posiadaczem Subarki.

Zobaczymy jak się potoczy przygoda :) .

 

Pozdrawiam wszystkich urzytkowników tej marki.

Edytowane przez Makaron77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem wszystkim!

 

On, bo przez niego ja tutaj: Forester 2.0 A/T '98, kupiony w maju tego roku

 

Ja: inżynier budownictwa z wieloma zajawkami. Subaru uwielbiam od 10 roku życia.

 

Z radością dołączamy do zacnego grona!

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem Paweł.  Łódź i Wiśniowa Góra.

Forester 2,5 XT 2007r.

Zagazowany u Jaco w W-wie , zwiększony moment obrotowy.

60 tyś km.

Witaj pathca

 

Przyglądam się takiemu Forkowi (z zamiarem kupna:)) proszę napisz jak się sprawuje, co w nim już robiłeś? jaki ma przebieg i ile zrobiłeś km od zgazowania? ile pali? jaką instalację założyłeś i ile za nią zapłaciłeś? o ile zwiększyłeś moment obrotowy gdzie i jak i za ile? jak po tej modyfikacji się jeździ? napisz jakie masz wrażenia po użytkowaniu tego modelu.

 

Pozdrawiam

Alek  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam wszystkich użytkowników forum, miłośników, wielbicieli znawców i pasjonatów plejad .

 

Od zawsze moim marzeniem jest Subaru a dźwięk boksera  powoduje uśmiech na mojej twarzy a 10 letni syn z daleka  rozpoznaje basowy pomruk :-)

 

Śledzę forum od dawna ale dopiero teraz zdobyłem się na odwagę i  zarejestrowałem się.

 

Dostałem pozwolenie od małżonki na poszukiwanie zabawki dla dużego chłopca i dzięki forum już wiem, że aby nie popełnić błędu i nie szukać auta dwukrotnie musi to być wersja z turbo.

 

Stara impreza GT pozostanie jako marzenie a teraz swoje poszukiwania kieruję w stronę Forestera najlepiej z rocznika 2003-2005 i w manualu.

 

serdecznie pozdrawiam wszystkich

Paweł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...