Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z okolic Bydgoszczy! Forum śledzę od ponad roku... na IMPREZE choruję od kiedy pamiętam. Mam ze starych czasów bluze z BLOBEM jak jeszcze malo kto wiedzial co to subaru. Poszukiwania odpowiedniego auta nabierają rozpędu. Powinno byc 2,5 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajkonik dosłownie i w przenośni!!!!

Nic się nie znam na tej marce, ale dzwięk jaki się z niektórych wydobywa to jest panaceum

na Wszystko. Dlatego chciał bym słuchać go na żywo :lol:

P.S. Czytałem że dla nowych zapaleńców robi się zrzutę na pierwsze Subaru Imp? :wink: {Tradycja}!

 

To chociaż doradzcie co warto???

jak zrzuta po wakacjach się nie uda. Pozdro

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Chyba troszkę za późno zobaczyłem ten dział ale co się odwlecze to nie uciecze.

Śmigałem sporo Legacy 1.8, zmieniłem na legacy 2.0 4x4 i teraz mam 2.2 4x4. Na tą chwilę niestety bez sprawnego subaru... Mam jednak nadzieję że to się zmieni dość prędko.

 

Nie interesuje mnie impreza - nie ma co się obrażać, ma taką markę jaką ma a ja zdecydowanie wolę samochody cichociemne, jedyne co mnie kręci to Subaru Legacy pierwszej generacji :)

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Jest to mój pierwszy post na tym forum więc chciałbym się z Wami przywitać i pozdrowić wszystkich. Od kilku dni jestem szczęśliwym użytkownikiem Forestera 2.0D w wersji XC i mam nadzieję, że to poczucie szczęścia potrwa długo. Jeszcze raz pozdrawiam i do przeczytania na łamach forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj wszystkim!

 

Zowią mnie Andrzej, mieszkam w Poznaniu i jestem na etapie poszukiwania samochodu. Będzie nim dwulitrowa, niebieska (no ew. czarna!) Impreza z pierwszej generacji. Póki co więcej nie wiem, ale zapewne dzięki Waszej pomocy będę mógł już niedługo powiedzieć coś więcej na ten temat więcej. Będzie to moje pierwsze prywatne autko, póki co woziłem się motocyklami (ostatni, Suzuki Intruder 1400, co dopiero sprzedałem by zakupić samochód), ale jeśli się uda... za rok będzie i Impreza i konkretny chopper pod domem.

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nazywam sie Piotr , motoryzacją delektuję się prwatnie i zajmuje zawodowo.

Z marką Subaru niestety nie miałem jeszcze przyjemności aczkolwiek japońce nie są obce / (zawodowo niemiecka marka).

Rozważam zakup Forestera MY 06 lub Legacy ....mam nadzieję ,że pomożecie w wyborze i podzielicie swoją wiedzą...

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nazywam się Michał i niedawno stałem się posiadaczem samochodu jedynej słusznej marki :D . Zawsze myślałem, że Subaru to samochód nie dla mnie, aż do momentu kiedy pierwszy raz wsiadłem i się przejechałem :P . Na początku miał być Forek, później Baja, ale koniec końców wyszła egzotyczna odmiana Imprezy. Subaru Impreza Outback Sport MY2005 :o .

 

Na forum zaglądałem już od dłuższego czasu w poszukiwaniu różnych informacji przed zakupem, ale jakoś nie było czasu żeby się przywitać. Dlatego witam wszystkich serdecznie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...