Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. :D

Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu forka.

A od dłuuuuuuuuugiego czasu czytam i czytam Wasze forum i chłonę wiedzę-albo tak mi się tylko zdaję. :)

Jak na razie wybór pada na 2.0 S-Turbo i raczej automat(wajchlować już po prostu mi się nie chce,szczególnie w korkach w 3mieście i okolicach:? )

A co z tego wyniknie i jaki faktycznie będzie dokonany zakup zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie!

 

Jestem świeży i nie mam na stanie Subarki. Moim dążeniem jest Foryś, dlatego jakiś czas temu zarejestrowałem się na forum i namiętnie sledzę wątki o samochodach z charakterystycznymi gwiazdkami na masce.

 

Pozdrawiam

mezjash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Zapisałem się tutaj jakiś czas temu więc najwyższy czas się przywitać :)

 

Dorobiłem się Imprezki WRX GD 2003 Blob eye :D

 

Co do modyfikacj to w najbliższym czasie postaram się popisać o nich trochę.

 

Narazie muszę się uporać z pewnym problemem ale to rzucę to pytanie w odpowiednim dziale.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Prawie rok temu zabierałem się kolejny raz do kupna Subaru. Zbyt długo zastanawiałem się i podjąłem decyzję, gdy spadł śnieg. Wszystko, co lepsze, było przebrane. Kupiłem więc Renault'a Vel Satis (bardzo dobre auto). Sprzedałem tydzień temu sympatycznej rodzinie i zacząłem szukać Forestera.

Wczoraj wpłaciłem zaliczkę na tego forka.Komis załatwia formalności i odbiór za tydzień. Auto będzie przedstawione Wam wkrótce po przywiezieniu do domu. Wstępnie mogę napisać, że jest w stanie idealnym. Gdyby nie starszawa sylwetka inni myśleliby, że to roczne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czytam już od wczoraj, a się nie przywitałem... ale wstyd... ;)

 

 

Pozdrowienia dla Plejadowców wszelkiej maści od świeżyny z WRO...

 

Pod domem srebrne V50 2.0D, w domu dwójka maluchów (4i6) + 2kg psa, więc poszukiwany jest Tatowóz.

 

Póki co na tapecie wymiana mojego V50 na OBK - myślę konkretnie o 2.5 MT (bo lepsza trakcja niż A/T, bo dobrze znosi LPG, bo wygodny w trasie [nawet "szczurowy" MY01]).

 

Aga już mi temat naświetla, za co serdecznie dziękuję.

 

Jeśli ktoś z Was jeździ OBK MY05-09 - będę wdzięczny za info na temat fotela kierowcy. Mam kiepskie doświadczenia z podróżowaniem w fotelu kierowcy Forka 2.5XT MY07, ale ponoć w OBK jest lepiej. Choć Aga twierdzi, że siedzisko za krótkie, a tego przy moich przebiegach nie pominę... Moje gabaryty 180cm / 100kg - to może ułatwić porównania do Waszej postury. ;)

 

Widzę też ostatnio troche ogłoszeń dotyczących OBK 2.0D w sensownym budżecie - pytanie tylko, czy brać Diesla, który jakoś pachnie kłopotem (sprzęgło, DPF, wtryskiwacze na polskiej ropie), czy odżałować koło zapasowe, zapchać dziurę LPG od Jako i turlać się 2.5 .

 

Miłego weekendu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...