Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

rafis napisał/a:

 

 

No! Heloł!!!

Tutaj się integrujemy:

http://www.forum.subaru.pl/vi...4284&start=1600

 

 

 

 

Przeczytałam watek o ŻONACH. Wy nie mylicie przypadkiem integracji z ....sexem grupowym?

 

mamusia

 

A Mamusia nie wie, że jak się integrować, to dogłębnie? :roll: Zresztą, Mamusię też zapraszamy :wink:

A skoro już to jestem, pozdrawiam wszystkich nowych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uzytkownikow forum

Pojawiam sie tutaj z misją . Ta misja to przekonanie mojego ojca do SUBARU LEGACY 2.0 w dieselku. Robota prawie wykonana bo zwrociłem mu uwage na auto i nie ma co ukrywac strasznie sie mu podoba (mam mu wyszukac oferte) . Jest jednak w konkurach twardy rywal do ktorego tata ma slabosc . (nie podam z grzecznosci) Ja juz wybralem , tata caly czas prowadzi walke z samym sobą ale o wynik chyba sie nie martwie.

 

Dodam tylko ze chce na forum poznac paru fajnych ludzi i dowiedziec sie mozliwie sporo o wspomnianym autku (cena auta , czesci zamienne i koszt eksploatacji). Tatus drobiazgowy jest wiec mam tu troche do roboty :grin: .

Cos czuje takze ze tatko chyba zdaje sie na mnie bo auto takze ja uzytkowal bede

 

pozdrawiam

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gorąco brac klubową. Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem wstąpienia w wasze szeregi, ale dopiero teraz "udało" mi się tego dokonac. :razz:

Subaru co prwda JESZCZE nie posiadam, ale to kwestia najblizszego czasu, kiedy GX będzie w moim posiadaniu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ciepło,

 

Od jakiegoś czasu jestem sympatykiem Legacy kombi i pewnie w niedalekiej przyszłości zmiana auta będzie wiązała się właśnie z tą marką i modelem.

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

jestem nowy na forum, ale czytam je od jakiegos czasu.

Noszę się z zamiarem kupna Imprezy WRX od ponad roku, teraz gdy uzbierane mam troche kasy (ok 50 tys) poszukuje jakiegoś dobrego egzemplarza...Dlatego też będę potrzebował kilku podpowiedzi i rad ze strony bardziej doświadczonych użytkowników.

 

pozdrawiam z Wrocławia

 

potok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

od ponad roku zaglądałem na forum jako anonimowy 'czytacz' postów, ale 'nadejszl'a chwila żeby z ukrycia wyjść, szczególnie że od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem wymarzonej od najmłodszych lat Subaru Imprezy WRX.

Plany się udało zrealizować, co prawda nie obyło się bez pewnych kłopotów w tak zwanym międzyczasie ale to już długa opowieść, najlepiej przy piwku... ;)

 

Pozdrawiam z Wawy

MarcinH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OWOC, scypio, przypominam.

 

III. Przymusowy urlop od Forum przysługuje m.in. za:

(...)

d) prowadzenie agitacji na rzecz innych forów motoryzacyjnych.

 

OWOC jest świeżak więc odpuszczam i zarazem scypio Tobie też się upiekło :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum. W tym roku zdałem prawo jazdy i mam zamiar kupić sobie swoje pierwsze auto, dlatego proszę o porady i doradzenie mi w tej sprawie. Mam nadzieje że będzie to subaru :)

 

czesc,

na poczatek proponuje kupic cos [moze sredniej wielkosci] do nabrania doswiadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...