Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Od roku jestem użytkownikiem jedynie słusznej marki - czego żałuję.

Oczywiście tego, że dopiero od roku.

Pozdrawiam szacowne grone, dzięki któremu uniknąłem kolejnego życiowego błędu.

Dlaczego kaszlak ? Bo sknera jestem. Następnym razem się poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kaszlak ? Bo sknera jestem.

 

Riplej, RafGrend, witajcie serdecznie na forum :twisted:

Do usłyszenia i zobaczenia na drogach :wink:

 

Riplej, raczej do zobaczenia. :razz: Usłyszysz najwyżej klekot. :wink: :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

 

Witamy na specyficznym forum. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imie Marcin i chyba nie jestem pierwszym zagranicznym forumowiczem. Subaru interesuje sie dopiero od niedawna. Kiedy jeszcze bylem mlody i piekny, na codzien poruszalem sie samochodem, ktorego nazwa sklada sie glownie z cyfr, a ktory tez ma naped na cztery kola i silnik boxer. Niestety (mam nadzieje, ze malzonka nie czyta!) dwa lata temu rodzina sie powiekszyla, i to zaraz w pakiecie "buy one get one free" wiec nastal czas na zmiane. SUVy mi sie nie podobaja, wiec nie moglem zostac przy tej samej marce, co tez ostentacyjnie powiedzialem mojemu znajomemu dealerowi.

 

O dziwo, on zamiast sie obrazic powiedzial mi tak: "chcesz miec cos podobnego, to bedziesz musial sie przesiasc na Japonczyka". Mocno sie skrzywilem jak to uslyszalem, ale zdecydowalem sie dac Subaru szanse podczas jazdy probnej... i tak juz zostalo. Teraz jestem szczesliwym posiadaczem Legacy Station Wagon H6, rocznik 2008. Teraz sie tylko zaczynam zastanawiac nad zmiana na spec-b, bo chyba jednak automat jest dla dziadkow!

 

Mam nadzieje, ze tu na forum dowiem sie jeszcze wiecej o tych super autach i poznam tez innych, ktorych tak wkrecilo jak mnie!

 

PS odkad jezdze Subaru nawet sie rally zaczalem interesowac! Dlatego moj pseudonym jest holdem dla Richarda Burnsa i Stiga z Top Gear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

 

Jestem z Łodzi. Dotychczas, z różnych względów, jeździłem autami, które nie powodowały zbytnich emocji i miały za zadanie spełniać przede wszystkim wymogi użytkowe. Nadszedł jednak czas na spełnienie jednego z moich marzeń i stało się... od piątku jestem posiadaczem srebrnego WRX-a. Zakupiłem sztukę od JULI-ego (nie martw się - zadbam o nią :). Wymagało to pewnego poświęcenia bo tego dnia zrobiłem 1300 km (po polskich drogach :(). Na szczęście z tego 800 zrobiłem już Imprezą :).

Ostatni raz czułem takie emocje na kursie na prawo jazdy kilkanaście lat temu. Przez pierwsze 300 km miałem spocone ręce i wypieki na twarzy. I to nie chodzi o prędkość - na co dzień jeżdżę również motorkiem, więc nie sądziłem, że jazda imprezką zrobi na mnie takie wrażenie. Jak dla mnie kompletny odjazd. Na pewno wiecie o czym mówię...

 

Ale miałem się tylko przedstawić... sorry ;)

Pozdrawiam wszystkich, Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

 

Jestem z Łodzi. Dotychczas, z różnych względów, jeździłem autami, które nie powodowały zbytnich emocji i miały za zadanie spełniać przede wszystkim wymogi użytkowe. Nadszedł jednak czas na spełnienie jednego z moich marzeń i stało się... od piątku jestem posiadaczem srebrnego WRX-a. Zakupiłem sztukę od JULI-ego (nie martw się - zadbam o nią :). Wymagało to pewnego poświęcenia bo tego dnia zrobiłem 1300 km (po polskich drogach :(). Na szczęście z tego 800 zrobiłem już Imprezą :).

Ostatni raz czułem takie emocje na kursie na prawo jazdy kilkanaście lat temu. Przez pierwsze 300 km miałem spocone ręce i wypieki na twarzy. I to nie chodzi o prędkość - na co dzień jeżdżę również motorkiem, więc nie sądziłem, że jazda imprezką zrobi na mnie takie wrażenie. Jak dla mnie kompletny odjazd. Na pewno wiecie o czym mówię...

 

Ale miałem się tylko przedstawić... sorry ;)

Pozdrawiam wszystkich, Rafał

gratuluje zakupu autka od JULI'ego oraz witam na Forum :grin:

 

 

 

p.s. mamy juz Komancza, teraz zjawil sie Apacz... jeszcze jakis Irokez i bedziecie mogli tworzyc...

 

...forumowa frakcje Indian :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z racji, że pozbawiłem jednego z forumowiczów samochodu jedynej słusznej marki, chciałbym się w tym miejscu ze wszystkimi przywitać.

 

Znaczy ....rozbiłeś mu ....czy ...ukradłeś???

 

mamusia

 

[ Dodano: Wto Wrz 08, 2009 8:38 am ]

Witam wszystkich, którzy wiedzą co jest naprawde dobre :razz: pozdrawiam - nowa forumowiczka spod skrzydeł Szakala :mrgreen:

 

Witaj, Szakalowi oczywiście zazdrościmy. Niestety Tutaj wszyscy tyko o autach i o autach. Miło bedzie wreszcie z kimś pogadać o .........seksie.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...