Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja się przywitam :)

Na forum zarejestrowałem się dzięki koledze. Czasami u niego podejrzałem forum i zauważyłem kilka ciekawych tematów(Off Topic oczywiście ;)

Samochodami się jakoś nie interesuję, więc nie będę się wypowiadał w większej części forum, ale mogę pomóc od strony komputerowej ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się przywitam :)

Na forum zarejestrowałem się dzięki koledze. Czasami u niego podejrzałem forum i zauważyłem kilka ciekawych tematów(Off Topic oczywiście ;)

Samochodami się jakoś nie interesuję, więc nie będę się wypowiadał w większej części forum, ale mogę pomóc od strony komputerowej ;)

Pozdrawiam.

 

Witam nowego! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się człowiek już zarejestrował na forum to wypada się przedstawić.

Forum śledzę od 1,5 roku, a ponad rok temu stałem się posiadaczem czerwonej Imprezy MY08. Do tego autka przekonały mnie napęd AWD, przestrzeń wewnątrz dająca poczucie komfortu dla podróżujących i wygląd :arrow: akurat mi ta lanosowatość hatchbacka odpowiada :razz:

Co do moich zainteresowań to oprócz oczywistych dla tego forum, jestem dość aktywny na forach historyczno-modelarskich (IIwś, niemiecka broń pancerna i te sprawy :cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać wszystkich entuzjastów (wliczając mnie :grin: ) tej marki!!

Po 2 klapsach wreszcie zajażyłem (chyba)

 

Witaj! To nie były klapsy, klapsy dopiero w drodze....ale nie przejmuj się, każdy świerzak (EDIT: dzięki Apal zauważyłem, że czasem jestem wtórnym analfabetą...-świeżak...przepraszam....)dostaje na przywitanie po nosie.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...