Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Użytkowników Forum oraz szczęśliwych posiadaczy Subaru :wink: . Sam niebawem chcę stać się właścicielem wymarzonego Subaru. Mam nadzieję, że pomożecie mi wybrać odpowiednie auto :grin: . Liczę również na Waszą wyrozumiałość, gdyż jestem zielony i pragnę dopiero rozpocząć przygodę z Subaru. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brajla88 napisał/a:

Witam wszystkich, którzy wiedzą co jest naprawde dobre :razz: pozdrawiam - nowa forumowiczka spod skrzydeł Szakala

 

 

Witaj, Szakalowi oczywiście zazdrościmy. Niestety Tutaj wszyscy tyko o autach i o autach. Miło bedzie wreszcie z kimś pogadać o .........seksie.

Mamusia, Tobie tylko jedno w głowie :razz: :mrgreen: , a wątek seksualny założony :?: :grin: :lol::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowiczow wszystkich witam serdecznie :grin:

Szczęśliwy jeszcze nie jestem bo nie mam :cry: ale mam zamiar w niedalekiej przyszłości zostac posiadaczem Subaru Legacy lub Outbeka. W dni parzyste Legacy a w parzyste Outbek :razz: ...znaczy sie waham, czytam i analizuje i jeszcze klamka nie zapadla. Auto mam zamiar kupic dopiero po 6 pelni ksiezyca, wiec jeszcze troche czasu mam :grin:

Tak na powaznie to szukam Legasia z 2006r silnik 2l chyba 165km (moglem sie pomylic o kilka kucykow) lub OBK 2.5l.

Licze na mala pomoc przy podjeciu ostatecznej decyzji ze strony szanownego forum. Dodam, ze obednie smigam passkiem 1.8t 99r.

A Subaru chcialem miec zawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na powaznie to szukam Legasia z 2006r silnik 2l chyba 165km (moglem sie pomylic o kilka kucykow) lub OBK 2.5l.

Licze na mala pomoc przy podjeciu ostatecznej decyzji ze strony szanownego forum. Dodam, ze obednie smigam passkiem 1.8t 99r.

A Subaru chcialem miec zawsze...

 

Witam!

Napisz do forumowicza szary, może mieć coś dla Ciebie! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzikeki, napewno skorzystam z waszej wiedzy :grin: postaram sie nie byc przy tym upierdliwy :grin: ale wiadomo jak chce sie kupic auto uzywane to jest wiele obaw i niewiadomych i fajnie by bylo nie wpakowac sie na jakąs mine (nie ma chyba nic bardziej frustrująceo tak najlagodniej moglem to ując niz ciagle wyprawy do mechanikow)

Pozdrawiam. I wysyłam wstepny usmiech do forumowicza szary :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...