Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdż na ogłoszenia forumowe . Jeśli znajdziesz na internecie jakiś wóz to zawsze możesz zapytać i poprosić o pomoc w oględzinach . Skoro nie masz samochodu , to wiemy że szukasz :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za pomoc ;) szukałem w ogłoszeniach na forum ale większość ogłoszeń dotyczy sportowych aut, a ja jako młody niedoświadczony kierowca chciałbym coś słabszego ;) coś takiego np : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8400573

niestety mało jest takich aut dlatego szukam pomocy tutaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że bardzo Cię ten egzemplarz zaintrygował . Poproś kogoś z okolic Katowic w oględzinach . Nie musisz wrzucać na wszystkich tematach tego auta . Możesz założyć temat - pomoc przy oględzinach w rozdziale impreza . Pewnie znajdzie się ktoś życzliwy i znający temat . Poczekaj , bo na forum jest mało osób i daj wszystkim zauważyć . Przecież dziś go i tak nie kupisz . Jesteś nowy i trochę cierpliwości nie zaszkodzi . Tu nikt nie czeka na to komu teraz pomagamy . Spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

od ponad pół roku śledzę forum z „ukrycia”, ponieważ postanowiłem się przywitać w momencie zakupu mojego wymarzonego auta. Wczoraj nadszedł ten dzień i stałem się szczęśliwym posiadaczem Imprezy GT `96, w związku z tym witam wszystkich forumowiczów.

 

Pozdrowienia ze Świdnicy

PawelZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako "świeży" posiadacz Forestera z okolic Śląska i Zagłębia.Na początku liczę na wyrozumiałośc i tylko lekkie nabijanie się z powodu "dziwnych" pytań..

Jest to mój pierwszy Subaru ale drugi "bokser" w rodzinie :grin:

Razem 3150 pojemności.(R1150GS+Forester 2.0)

Pozdrowienia z Dąbrowy Górniczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako "świeży" posiadacz Forestera z okolic Śląska i Zagłębia.Na początku liczę na wyrozumiałośc i tylko lekkie nabijanie się z powodu "dziwnych" pytań..

Jest to mój pierwszy Subaru ale drugi "bokser" w rodzinie :grin:

Razem 3150 pojemności.(R1150GS+Forester 2.0)

Pozdrowienia z Dąbrowy Górniczej

Witamy, w końcy jakiś nowy Forester na benzynę.

A nie te diesle paskudne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów. Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Forestera S-Turbo 00r. Po wielu przeczytanych wątkach, wachaniach miedzy wolnossakiem a uturbionym, wybrałem moim zdaniem tego jedynego właściwego. Każdy przebyty kilometr utwierdza mnie o właściwej decyzji... S-Turbo Jestem zachwycony trzymaniem tego auta w zakretach, zdając sobie sprawe ze to tylko Leśnik a nie impreza...

Pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczach śmigających po zakrętach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów. Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Forestera S-Turbo 00r. Po wielu przeczytanych wątkach, wachaniach miedzy wolnossakiem a uturbionym, wybrałem moim zdaniem tego jedynego właściwego. Każdy przebyty kilometr utwierdza mnie o właściwej decyzji... S-Turbo Jestem zachwycony trzymaniem tego auta w zakretach, zdając sobie sprawe ze to tylko Leśnik a nie impreza...

Pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczach śmigających po zakrętach

Tylko uważaj, bo Forek lubi czasem przodem wyjechać na szybszych zakrętach.

A niektórzy nawet potrafią dachem zajechać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem nowy i mam outbacka na sprzedanie

 

Z reguły trafia się tu na początku, po kupnie, nie na końcu, w celu sprzedaży :roll:

Filmy też oglądasz od tyłu? :mrgreen:

 

Tylko uważaj, bo Forek lubi czasem przodem wyjechać na szybszych zakrętach.

A niektórzy nawet potrafią dachem zajechać

 

Ale większość daje rade kkopać nawet osobówki, nie? :cool: :lol:

 

Pozdrowienia dla wszystkich nowo zainfekowanych :mrgreen: Zimy jeszcze nie ma, a tu tylu łapie wirusa, o przepraszam, bakcyla :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe i to jeszcze jak... ostatnio problem mial koleś audi A8 ledwo ledwo udało się mu wyprzedzić mnie na dwupasmówce, po wykonanym manewrze tak nim majtneło ze ledwo sie zmieścił na tych 2 pasach, a najlepsze było to ze ja swojego fortka zbytnio nie cisnełem, (dziewczyna siedziała na bocznym siedzeniu, nie bardzo podchodzi jej szybka jazda). :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wreszcie po miesiącach anonimowego przeglądania forum, zarejestrowałem się :cool:. Jestem posiadaczem Forka... w diesel'u :mrgreen: (pozdrawiam filestera ;))

A nie te diesle paskudne :mrgreen:

i jestem jak najbardziej zadowolony z mojego wyboru :grin: ale od jakiegoś czasu pakuje jakieś grosze w moją świnkę skarbonkę i może w przyszłym roku uda się nabyć jakąś Impreze :twisted::twisted: . Poza tym to jestem z okolic trójmiasta, także do zobaczenia na trasie :lol:.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytam forum od dość dawna jednak po dzisiejszej ekspresowej sprzedaży auta myślę iż należy się zarejestrować i mam nadzieje dołączyć w Wasze szeregi.

Do dziś byłem wierny Toyotce Celice od dziś szukam Subaru POZDRAWIAM Wszystkich i mam nadzieję że i ja będę mógł w czymś pomóc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...