Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem sobie średniowieczne Legacy jako samochód zastępczy na czas remontu innego auta. Teraz wysiada główny samochód w rodzinie, ale już wiem, że jego następcą będzie Subaru :) Tym razem szukam czegoś w miarę nowego i bardzo liczę na to, że na Forum znajdę dobre rady. Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów!

 

Nie śmigam jeszcze żadnym Subaru (choć też furką na "S" :razz: ), ale czaję się już na jakiegoś ładnego Legacy. Także będę zadawał trochę pytań i mam nadzieję, że za jakiś czas znajdę dla siebie odpowiedni egzemplarz i będę mógł zasilić szeregi klubowiczów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam! Wreszcie nadszedł ten moment i zarejestrowałem się na Forum! :cool:

Obiecałem sobie, że zrobię to niezwłocznie po zakupie Subaru, ale z przyczyn różnych zrobiłem to dopiero 2 miesiące później... :twisted: Tak czy inaczej cieszę się, że dołączam do forumowej braci, która nie jest mi tak do końca obca, gdyż czytam Forum już od dłuższego czasu (co najmniej od 1,5 roku).

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowym użytkownikiem, aczkolwiek czytam forum od kwietnia/ kiedy to sprzedałem moją Octavie TDI. Z dniem 28.08.2009 stałem się szczęśliwym posiadaczem

----JDM Subaru Impreza WRX STI v5 WHITE----Na WWL

Kiedyś mocno "kochałem się" w EVO 4/5/6, aczkolwiek kiedy w Boże Narodzenie 2007r. pojechałem z użytkownikiem Czaviar oglądać dla niego niebieskiego TypeR v6. zacząłem myśleć o Kochance. Po roku przygód i ogromnej wyprawie pełnej gorących cyganek, on już miał swojego TypeR v6. Po przekładce jak już sie przejechałem wiedziałem, ze kochanka to dobre rozwiązanie. Wiec szukałem/szukałem/szukałem i znalazłem. Teraz pozostałe mi szukać drugiego na tradecarview, by mieć tez Białego TypeR, albo Żółtego STI v6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowym wlascicielem coupe sprzedawanego przez Gracowego
fiu fiu...Cinas, wpadaj do 3-city jak tylko możesz na spoty. Auto-strada jest, więc od razu zobaczysz, jak się auto sprawdzi przy prędkościach, z którymi nigdy wcześniej nie jeździło :wink: Tylko uwaga na tajniaków w EVO :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Paź 25, 2009 11:05 pm ]

Impreza Sti '03 z pakietem Prodrive. Chyba już do końca zostane przy tej marce

 

stanley, zapewne to naturalnie zależy od tego, ile jeszcze Ci zajmie dobicie do "końca" oraz od tego, jak dalej będzie ewoluowała "ta" marka, ale brachu... na początek to dużo lepiej nie mogłeś trafić. Gratki z powodu super wozu (dbaj jak o swe własne juwenalia!!!) i witamy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Imprez i resztę rodziny Subaru.

:grin:

 

Kolega , zakupił w ten weekend Imprezę GT z silnikiem ej20 i z tąd moje zainteresowanie marką. Sam posiadam Volvo v40 na ropuchę , ale planuję zakup (w niedalekiej przyszłości) Volvo S40 lub V40 T4.

 

Ps: Subaru, będzie zarejestrowane na mnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uzytkownikow pojazdow z pod znaku ''Plejad''!

Od niespelna tygodnia jestem posiadaczem ''Forka'' 2.0D MY10 i ciesze sie, ze moge dolaczyc do tak szacownego grona pasjonatow marki Subaru. :grin:

To moje pierwsze auto tej marki jak tez pierwsze z silnikiem diesla wiec prosze o wyrozumialosc jesli zadam jakies lamerskie pytanie w tej materii.

 

Pozdrawiam,

 

andgoldi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...