Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem ladnie powitac wszystkich forumowiczow.

 

Mieszkam w USA od 5 lat. W 2006 roku zakupilem nowe 2007 STi w wersji limitowanej (dostepnej chyba tylko w USA). Mialem z autem pare przejsc ale ogolnie fura emocji i ekstaza za kazdym razem jak do niego wsiadam.

 

Warsztaty samochodowe w USA sa do bani, wiec musialem zaczac pracowac nad autem samemu. Nigdy nie pozwolilbym pracowac nad swoim dzieckiem nikomu, chyba ze chodzi o wywazenie kol, czego sam nie dam rady zrobic. Wszystko inne robie osobiscie. Ostatnio zmienialem sprzeglo w swoim garazu i mam same pozytywne wspomnienia.

 

Docelowo marzy mi sie sprezarka z serii GT35R...

 

Taki wstepik chyba wystarczy.

 

PS: Wybaczcie brak polskich znakow. Jak bede pisal z domu to bede pisal poprawnie, jednakze w pracy nie mam praw administratora i Polskiej klawiatury zainstalowac nie moge :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imie Jurek.

Fanem marki jestem od lat...wielu nie pamiętam juz ilu ;)

Szczęśliwym posiadaczem Subaru Legacy Diesel jestem od 1,5 roku. Od 2 miesięcy pracuję nad doprowadzeniem do dobrego stanu Imprezy GT SportWagon z 2000 roku.

Lubię jeździć na różne kręcioły, pojeżdzawki i inne upalania.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z technicznego odesłali mnie tutaj. Impreza 2.5i MY08 US spec od tygodnia. Szukam manula do niej. By the way, na technicznym problemy jak na forum Alfy. Czy Subaru też ma problemy z obrotami, przepływomierzem itp.

Ze wszystkim ma problemy , ale dziesięć razy rzadziej :mrgreen: Nie gubi części podczas szybszej jazdy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z technicznego odes³ali mnie tutaj. Impreza 2.5i MY08 US spec od tygodnia. Szukam manula do niej. By the way, na technicznym problemy jak na forum Alfy. Czy Subaru te¿ ma problemy z obrotami, przep³ywomierzem itp.

 

Dzis jest dla Ciebie dzien dziecka. Manuala do 2008 sciagaj z tad:

http://rapidshare.com/files/293728652/2008-STI_SERVICE_MANUAL.zip

 

Nazwa sie nie sugeruj jako ze manuale Subaru pokrywaja wszystkie podmodele Imprezy i to tylko nazwa.

 

Trzymka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie całe Forum.Po wielu przemyśleniach decyzja zapadła,więc mam nadzieję na konstruktywną i merytoryczną dyskusję nie opartą na emocjach tylko faktach i konkretach technicznych.Pozdrawiam Maras :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie całe Forum.Po wielu przemyśleniach decyzja zapadła,więc mam nadzieję na konstruktywną i merytoryczną dyskusję nie opartą na emocjach tylko faktach i konkretach technicznych.Pozdrawiam Maras :wink:

Witam i ja Marku, fajnie, że jesteś :) :cool:

Drżyjcie druciarze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie całe Forum.Po wielu przemyśleniach decyzja zapadła,więc mam nadzieję na konstruktywną i merytoryczną dyskusję nie opartą na emocjach tylko faktach i konkretach technicznych.Pozdrawiam Maras :wink:

Mam nadzieję , że dołączą do forum i inne ASO . Dziękuję za obecność i to nie przypadek , bo jeżdżę subarakami od 17 lat i brakuje mi czasami merytorycznej dyskusji . Mam nadzieję , że nie będziecie się nawzajem oszczędzać jako ASO i sporach . Witamy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRAZU miło słyszeć,że już 17 lat to kawał czasu.RESPEKT.Natomiast co do sporów,oszczędzania to Ci,którzy mnie znają wiedzą,że tam gdzie da się ciała to trzeba brać to honorowo na klatę i nie ma w lewo,prawo.Poprostu ma być jak się należy i tyle.Uważam,że sieć serwisów jest od tego, aby pomagać w miarę możliwości swoich,ale musi to działać w dwie strony tzn. zrozumienie klient-serwis serwis-klient.Każdy problem ma rozwiązanie więc mam nadzieję, że bedziemy się dobrze rozumieć i dobrze bawić. :grin: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...