Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum.

Po krótce może opisze moją historie...najpierw była astra gsi-ojj działo się człowiek młody 22 lata bez dzieci, bez żony ojj działo się- samochód to był piękny a motor jego to 1.8 ecotec - ile tam czujników było do wymiany(czujnik wała korbowego, 2 czujniki na rozrządzie, sonda lambda) no powiem wam zabawy po pachy szczególnie dla mnie czyli dla laika ale było minęło była energia były chęci to i samochód dobrze działał a i człowiek się trochę do edukował.

Później nadeszła era Passata b5 1.8 t z lpg - wiele nie będę pisał bo to nudne auto nic się nie zepsuło i nie trzeba było jeździć do mechaników i z nikim się człowiek nie zaprzyjaźnił.

Postanowiłem z tym skończyć z ta nudą i nietuzinkowością i zakupiłem Subaru Legacy 2.5 z LPG 2004 rok AWD, ojjj będzie się działo już teraz świecą się 3 kontrolki (check engine, esp, cruise) a do tego silnikiem na niskich obrotach szarpie...Panowie i Panie przygody czas zacząć :)

Pozdrawaim

Beart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem z Warszawy obecnie jeżdzę audi a4 b5 ANA i w przyszłym roku planuje je zmienić na subaru, dlatego postanowiłem sie tutaj zarejestrować i troszeczke poczytać co i jak. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem z Warszawy obecnie jeżdzę audi a4 b5 ANA i w przyszłym roku planuje je zmienić na subaru, dlatego postanowiłem sie tutaj zarejestrować i troszeczke poczytać co i jak. Pozdrawiam :D

No to idziesz moją drogą . Witaj :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...