Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

IRAZU miło słyszeć,że już 17 lat to kawał czasu.RESPEKT

Nie wykluczam spotkania za tydzień w Twojej firmie . Zostałem poproszony o pomoc w jednej z firm w Namysłowie , a więc będę miał o rzut beretem do Ciebie . Robić nic nie potrzebuję , bo mam naprawdę dobre ASO w Radomiu , ale kawę możemy wypić - zaproś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie całe Forum.Po wielu przemyśleniach decyzja zapadła,więc mam nadzieję na konstruktywną i merytoryczną dyskusję nie opartą na emocjach tylko faktach i konkretach technicznych.Pozdrawiam Maras :wink:

 

nareszcie!!!

 

Witam serdecznie na forum... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo serdeczne za miłe przyjęcie.Wypada odwdzięczyć się pieknym za nadobne,więc poszalejemy troszkę na ,,technicznym'' :twisted: .To jest to co tygryski lubią najbardziej.Balum balum..hehe. :razz:

 

p.s IRAZU zapraszam zawsze,kawkę wypijemy, ale jak ,,szef'' zobaczy że lenistwo się szerzy to da nam obu popalić.. :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum, po miesiącach pasywnego czytania forum nadszedł czas się zarejestrować i przedstawić.

Nazywam się Przemek, a mojego WRX można spotkać na ulicach Warszawy. Pewnie część forumowiczów już go zna, gdyż poprzednim właścicielem był dominikt - pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum

Yo :!:

Pewnie część forumowiczów już go zna, gdyż poprzednim właścicielem był dominikt

Aż głupio się przyznać ale byłem bezpośrednim sprawcą zmian właścicieli obu aut adprzem'a i dominikt :cool:

 

 

 

 

 

 

I nie dostałem za to w ryj..a trochę czasu minęło. Chyba obaj są zadowoleni.

:mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banda łysych już czeka pod twoim domem ! :D

Jako, że jestem równie obficie owłosiony jak potencjalni rozmówcy (co widać w avatarze) będzie mi się łatwiej z nimi dogadać. uufff... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Forum, od zaledwie paru tygodni jestem w posiadaniu niebieskiego wrx my03 obecnie stacjonujacego w rejonie poludniowej czesci lewobrzeznej warszawy :)

pozdrawiam serdecznie - mikolaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu przemyśleniach decyzja zapadła,więc mam nadzieję na konstruktywną i merytoryczną dyskusję nie opartą na emocjach tylko faktach i konkretach technicznych.Pozdrawiam Maras :wink:

 

No to dobiero tera bedzie porzondek wew treblinkach i kalamitkach. Przestano sie wymandżać wszyskie teoretyki, laiki, malkontenty i magistry.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Mam na imię Paweł, a na forum i dla znajomych Pol. Na forum zaglądam już od ponad roku, ale dopiero teraz dołączam oficjalnie. Kilka dni temu od użytkownika aerospin zakupiłem Legasia Kombi 2.0 MY07, wcześniej przez 8 miesięcy jeździłem w USA Outbackiem, którego planowałem przywlec do kraju, ale dopadł mnie kryzys i skok $, ale nie żałuję obecny Legaś choć nie tak samo bajerancki i tak całkowicie spełnia moje oczekiwania a i stylem lepiej pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Nazywam się Oskar Matzerath i mam od niedawna samochód Subaru STi 2004. Bardzo lubię robić w nim wszystko sam więc będę Wam zadawał dziwne pytania. Liczę na cierpliwość i merytoryczne odpowiedzi. Ze swojej strony zapewniam to samo. :grin:

 

no w koncu ktos z bydzi :razz:

witamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich userow marki Subaru... najprawdopodobniej przemigruje do was od marki Audi z ktora spedzilem naprawde wiele i bylem bardzo zadowolony. Mam nadzieje ze to forum bedzie rownie przyjazne laikom jak forum audiklub PL i pomozecie mi znalezc odpowiedz na wiele nurtujacych pytan.

Przymierzam sie do zakupu imprezki GT i chcialbym dowiedziec sie kilku rzeczy ale o to bede pytal jak juz przejrze szukajke... :)

Jeszcze raz pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...