Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich! Od bardzo dawna czytam to forum i wreszcie postanowiłem się zarejestrować oraz oczywiście przywitać :) Od ponad 2 lat posiadam Subaru Forestera 2.0 X (nie, nie turbo...) z 2003 r. i wraz z Żoną stanowimy jego największy fanklub. Aktualnie przymierzam się do kupienia drugiego auta, tym razem zachorowałem na Spec.B... Jeżeli ktoś będzie mieć coś takiego (lub wieści o czymś takim), będę bardzo wdzięczny za kontakt... Konkurencja nie śpi i są jeszcze 2 inne modele innych marek, które kuszą, oj, kuszą... Ale o tym zapewne na innym wątku napiszę... Pozdrawiam! Czarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam i o zdrowie pytam ;)

Mam na imię Jarek. Jestem fanem samochodów japońskich i w takiej też branży pracuję. Obecnie szukam STI, będzie to moja pierwsza Subarka i mam nadzieję, że nie ostatnia.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na jakimś spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Tradycyjnie zaczynam od przywitania się.

Mam na imię Paweł i bardzo lubię Subaru ;) , na razie nie posiadam, ale jest w planie.

Na początek Tribeca ( USA )

Będę miał kilka pytań, ale to już w odpowiednim do tego dziale.

yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Paweł i jestem z Torunia.

Od zawsze jestem związany z japońskimi samochodami.

Na początku Mitsubishi Colt

później civic coupe 1,6 VTEC

Prelude V gen ze swapem na H22A JDM czyli 200 kucy

Teraz Accord Type R 212 kucy

 

Obserwuje rynek Subaru bo chciałbym miec cos na 4 napęd, a najbardziej mnie interesuje pierwsza wersja Imprezy.

Tylko nie wiem jak z użytkowaniem go, przy kupnie no co zwrócić uwagę, co często sie psuje, na co uważać, jak dbać no i ile to pali i jakie koszty utrzymania??

 

Mój Accord cenią koło 25 tys, a Impreze chciałbym kupić do 20 tys, musze wyremontować mieszkanie.

Nie wiem własnie czy za taka cene nie kupie szrota totalnego??

No i jak z utrzymaniem? Częsciami tak po krótce patrzyłęm na allegro no i ceny podzespołów nie odbiegają ceną od tych z Accorda.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pierwszego GT'ka mam od lutego tego roku. Była to straszna wtopa bo obecnie w aucie jest trzeci silnik i druga skrzynia (niedługo będzie trzecia). Pomijając trudne początki obecnie samochód jest w świetnej kondycji a porusza się nim moja dziewczyna Kaja.

Kilka dni temu zakupiłem kolejnego GT'ka. Sprowadzili go Koras i Saviq za co bardzo im dziękuję bo sztuka jest na prawdę perłowa.

Mam nadzieję - do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich nowych. Czujcie się, jak w domu wariatów, tfu! jak u siebie w domu. :wink: :mrgreen:

 

Hoguś, jak ktoś jest już takiem stanie, że sie tu rejestruje ...znaczy się ...na jedno wychodzi.

 

mamusia

 

[ Dodano: Nie Gru 27, 2009 11:04 am ]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Mój Accord cenią koło 25 tys, a Impreze chciałbym kupić do 20 tys, musze wyremontować mieszkanie.

Sprzedaj mieszkanie i Accorda, kup se porzondno Impreze, a pomieszkasz se ...na forum. Tutaj remonty przerowadza administrator za friko, nie ma ciszy nocny i wszyscy so uzależnione od tego samego narkotyku. Świeże lokatorzy dostajo grupe wsparcia co mu pomaga sie uzależnić, a gówny dealer organizuje zloty, żeby zaprezentować, co można nawyrabiać pod wpływem jego "towaru". Może i bedziesz bezdomny, ale za to ... szczęśliwszy.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję - do zobaczenia!

 

a mówią że nadzieja matką... :mrgreen: miło było dzisiaj poznać :wink:

 

 

 

Kaja, dziewczyna Twoja na forumie jest? :cool:

 

 

Bo teraz to my mamy nadzieje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) kup se porzondno Impreze, a pomieszkasz se ...na forum. Tutaj remonty przerowadza administrator za friko, nie ma ciszy nocny i wszyscy so uzależnione od tego samego narkotyku. Świeże lokatorzy dostajo grupe wsparcia co mu pomaga sie uzależnić, a gówny dealer organizuje zloty, żeby zaprezentować, co można nawyrabiać pod wpływem jego "towaru". Może i bedziesz bezdomny, ale za to ... szczęśliwszy.

 

czyli sens życia forumowego wg Waldemar Biela :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...