Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

jestem świeżakiem jeśli chodzi o Subaru. zawsze chciałem je mieć więc biorę się ostro do nauki.

myślę, że śledząc tematy na tym forum z czasem moja wiedza o Subaru się mocno pogłębi.

pozdrawiam wszystkich miłośników marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników forum. Czytuję to forum od pewnego czasu bo jestem zainteresowany kupnem Outbacka lub Forestera. Mój saabolot jest już dość leciwy i mimo wielu zalet chcę go sprzedać i kupić autko niepospolite, dające trochę frajdy z jazdy i takie którym można wjechać w trudniejszy teren (większy prześwit i napęd na 4 koła). Na zakup auta dałem sobie czas do marca - mam nadzieję że znajdzie się jakaś ciekawa oferta.

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Tak przeglądam to forum od prawie 1,5 roku (wielu z aktywnie udzielających się forumowiczów kojarzę i wiem czego się spodziewać po ich postach :lol: ) i poczułem chęć należenia do tej grupy społeczności, tym bardziej, iż od dłuższego czasu głównymi tematami jakie przeglądam są: "Czy znacie tego Subaraka ? czyli opinie o autach z ogłoszeń!" oraz praktcznie wzsystkie Subaru ;).

Subaru nie jest mi obce i jest samochodem dla mnie kultowym, ponieważ (jak wielu pewnie z was) interesuję się od kołyski rajdami samochodowymi i ta marka odcisnęła na mojej psychice niesłychane piętno.... Bulgot silnika boxer oraz niesamowite wyczyny Krzyśka Hołowczyna oraz Colina McRae sprawiły, że marzę o tym wspaniałym samochodzie pare(naście) dobrych lat....

Obecnie jestem użytkownikiem Seata Leona (leonclub.pl), autka które na zawsze pozostawi cieplutkie wspomnienia w moim serduszku, ale postanowiłem się zarejestrować z nadzieją, iż to się niedługo zmieni....

Pozdrawiam Grzesiek vel GeFo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Szacowny Grzesiu witam Cie i ja, skromna początkująca brać Subarowa. Leon... fajny samochód.

Ale jak chcesz mieś maszynę a nie auto to tylko Subaru, chociaż, ja jak i paru innych posiadaczy najlepszej marki, poradziliśmy sobie z połączeniem przyjemności z praktycznością.

 

Efekt jest zabójczy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Tak przeglądam to forum od prawie 1,5 roku (wielu z aktywnie udzielających się forumowiczów kojarzę i wiem czego się spodziewać po ich postach :lol: ) i poczułem chęć należenia do tej grupy społeczności, tym bardziej, iż od dłuższego czasu głównymi tematami jakie przeglądam są: "Czy znacie tego Subaraka ? czyli opinie o autach z ogłoszeń!" oraz praktcznie wzsystkie Subaru ;).

Subaru nie jest mi obce i jest samochodem dla mnie kultowym, ponieważ (jak wielu pewnie z was) interesuję się od kołyski rajdami samochodowymi i ta marka odcisnęła na mojej psychice niesłychane piętno.... Bulgot silnika boxer oraz niesamowite wyczyny Krzyśka Hołowczyna oraz Colina McRae sprawiły, że marzę o tym wspaniałym samochodzie pare(naście) dobrych lat....

Obecnie jestem użytkownikiem Seata Leona (leonclub.pl), autka które na zawsze pozostawi cieplutkie wspomnienia w moim serduszku, ale postanowiłem się zarejestrować z nadzieją, iż to się niedługo zmieni....

Pozdrawiam Grzesiek vel GeFo

 

Hmm jakbym czytał o sobie:) też Subaroholik od parunastu lat, też jeżdzę Leonem i z niepokojem patrzę w przyszłość :twisted:

Zostaw tamte forum i chodź tu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejstrowalem sie jakis czas temu na forum ale nie przywitalem sie, wiec teraz to czynie

Mam na imie Artur i od zawsze marzyłem o subaru lecz jak sie dowiedzialem ile bieze on oleju to kupilem inngo japonczyka.

Oczywiscie zartuje i witam was wszystkich z Bełchatowa!

W czerwcu sprzedalem moje Audi S3 i listopadzie przesiadlem sie na Evo 9 US SE

Moj dobry kolega ma STI Prodrive

http://picasaweb.google.pl/aturcimoch/EvoSubaruZIMA#

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam najserdeczniej,

powinienem napisać że bardzo chcę kupić Subaru, mam 20 lat i od kołyski o nim marzę, i niestety jeżdżę Golfem, albo Seicento - ale d...a :razz: lat mam dwa razy tyle, Subara: trzy sztuki, niezgorsze doświadczenie mechaniczne spod auta (dziwne, że nie spod Subaru :wink: ) Po kolei: Legacy 2,2 MY95, Forester 2,0 MY07, Forester 2,0 XT MY03, do niedawna Impreza 2,0 MY00, kiedyś Justy 1,0 MY92, w planie Justy znów, niewykluczony XT . Jeśli mogę w czymś komuś służyć pomocą - zwłaszcza w okolicy Rzeszowa - zapraszam!!! Jeszcze raz: WITAJCIE, PRZYBYŁEM !!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinienem napisać - ale d...a.

szczerze odradzam

Subara: trzy sztuki, Legacy 2,2 MY95, Forester 2,0 MY07, Forester 2,0 XT MY03, do niedawna Impreza 2,0 MY00, kiedyś Justy 1,0 ,

1. Legacy 2,2 MY95,

2. Forester 2,0 MY07

3. Forester 2,0 XT MY03

4. Impreza 2,0 MY00

5. Justy 1,0

 

poćwicz dodawanie na patyczkach.

 

Witam serdecznie

 

mamusia

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

[ Dodano: Czw Sty 07, 2010 11:59 am ]

aż tu nagle poczułem nieodpartą potrzebę rejestracji...

:

 

To bedzie cóś z perystatyką jelit

 

mamusia

 

[ Dodano: Czw Sty 07, 2010 12:08 pm ]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Witam, planuje zakup Forestera :)może się uda.

 

 

Owszem, zapraszamy do podgrupy marudnych - pesymistów.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...