Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników subaru . Właśnie "wyrwałem" z rąk niedobrego właściciela Legacy z 95r sedan. Teraz muszę doprowadzić go do stanu "używalności" i mam nadzieje, że pomożecie prawda?? Fotkami pochwale się w innym czasie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja chciałby się przywitać, choć tylko "administruję" nowy nabytek rodzinny jaki jest FORESTER 2,5XT USA....

Na dziś więcej o nim nie wiem - jest w rodzinie od kliku lat ale po moim administrowaniem od kilku dni (prezent dla mamy i przeszedł od jednych teściów do drugich teściów :twisted:)

 

WITAM WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich bardzo serdecznie :smile: Od 3 tygodni jestem szczęśliwą właścicielką ślicznego czarnego Subaru Impreza GT, i nareszcie znalazłam chwilkę żeby przyłączyć się do grona Forumowiczów :grin:

Przyznam się szczerze, że nie zdążyłam jeszcze prześledzić wszystkich tematów, ale zapewne w którymś znajdę info, gdzie można Was spotkać ... Więc do zobaczonka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Co prawda na forum jestem juz od 6 mies. (od czasu nabycia mojego drugiego dziecka:D) ale dopiero teraz znalazłem czas:P Nie mogę się doczekać zlotu plejad na którym mam nadzieję będę. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem forum. Obecnie poruszam się bmw 328i. Po długim poruszaniu się GOLF-ami GTI czy BMW 328 przeszedłem do etapu spełnienie mojego marzenia. W tym roku zdecydowałem się na kupno Subaru STI z 2003 roku , dla mnie jest to czysta i nieskalana forma pięknego i sportowego samochodu o którym zawsze marzyłem. Jeszcze raz serdecznie WITAM WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwę się Wroner, z daleka od asfaltu. Witam Was jak najforeściej. Od dawna podglądam forum, zanajduję tu mnóstwo gigantycznych postaci - jestem pod wrażeniem. Ażeby nie ośmieszać się przedwczesnymi opiniami, pojeździłem trochę i dopiero teraz się witam - już wiem, czym jeżdżę. Od razu uwaga: precz z miłośnikami jednego, jedynego modelu, albo - nie daj Boże - jednego rocznika. KAŻDE subaru to subaru. Miło jest dać drogę krewniakowi i mrugnąć, nie?

Wasz Wroner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, od dawna czytam forum SIP, a teraz jestem na tymże forum. Subarynką poruszam się od roku, cały czas sprawia mi to frajdę, choć wczesniej także użytkowałem niezłe auta, to nie mogłem patrzeć na kierownicę - Subaru to zmieniło. Inna sprawa, że automat - to rzeczywiście zmienia spojrzenie na samochód.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek i pozdrowienia dla wszystkich tutaj,

 

również mam kawałek do asfaltu a że tej zimy zakopałem się ośką 3756razy postanowiłem postawę biernego czytacza Forum zmienić na bardziej aktywną, w planach zmiana na coś co mnie dowiezie do domu choćby polem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na imie mam Piotrek forum czytam gdzieś od około 2 lat ale dopiero miesiąc temu kupiłem swój wymarzony samochod tj. Subaru Impreza WRX MY06, wiec korzystając z tej okazji postanowiłem się przywitać. Witam wszystkich serdecznie.

 

PZDR Zawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość toratore

Witam,

po dwóch latach biernego czytania forum SIP postanowiłem się oficjalnie zarejestrować.

Fanem Subaru jestem właściwie od pierwszych sukcesów na trasach rajdowych tej marki, jeszcze modelu Legacy. Pochodzę z Jeleniej Góry, gdzie tradycje rajdowe są dość bogate (sam zaliczyłem kilka startów w KJS I rajdach okręgowych w 126p grupy N.), obecnie poprzez naukę (ale nie tylko) związany jestem mniej lub bardziej z Poznaniem.

Od kilkunastu lat użytkuję auta z grupy VAG, obecnie Audi a4 Avant (model b6, rok 2003) 2.4 v6 multitronic. Powoli przymierzam się w końcu do zakupu Subaru. Nie wiem jeszcze jakiego modelu, ponieważ ze względu na stan zdrowia, który jest efektem dawnego "eventu" na motorze, jestem zmuszony użytkować samochód z automatyczną skrzynią biegów. Także odpada kultowa STI, pozostaje Impreza WRX z automatem, a te jak mi wiadomo są tylko w spec US, a obecnie z silnikiem 2.5 (owianym taką samą złą sławą jak silniki 2.5 tdi w audi).

Mam nadzieję, że z pomocą forum zdobędę obiektywne informacje dotyczące Subaru z automatyczną skrzynią biegów i zdecyduję się na jakiś model.

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników Forum, oraz szanowną dyrekcję Subaru Polska.

Mariusz (toratore)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów.

Na Subaru "choruję" już od kilku ładnych lat. Od 2 lat jestem szczęśliwym posiadaczem Imprezy 2.0 kombi z 1996r. mniej więcej od tego czasu anonimowo zaglądam na forum. Wreszcie postanowiłem się zarejestrować :grin:

Pozdrowienia z Sianowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...