Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników Forum.

Od 1,5 roku jeżdżę Subaru Outback i czytuję nieregularnie posty.

Czas najwyższy przejść na aktywna stronę moc :wink:

 

Pozdrawiam,

Krzysztof Sobaczewski

Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów,

 

Od tygodnia jestem szczęsliwym posiadaczem szarego STI `07 US spec - totalna seria. Pewnie nie raz się spotkamy na drogach górnego śląska i nie tylko.

Póki co jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak STI się odpycha od asfaltu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozdrawiam

DJK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita wszystkich serdecznie nowo-zarażony SAWD :)

Od kiedy Legacy zagościło w garażu wszystkie inne auta wydają się być zwykłymi rumplami...

Żona już zadowolona to ja odkładam na Imprezę ;)

 

Dziękuję kolegom za zaproszenie do tego zacnego forum!

 

Pozdrawiam,

koniar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

jeżdżą aktualnie Audi S6 quattro Avant 4.2 V8, ale mam już klientów na niego i prawdopodobnie next will be Subaru Forester. Potrzebuję duże auto rodzinne z napędem 4x4 - po quattro ciężko się odzwyczaić :neutral:

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak na razie snuje plany kupna Subaru i ma to być Impreza WRX 03-06. Jak nie uda się w tym roku to w przyszłym na 100% będzie :mrgreen:

 

Na forum zdecydowałem się zawitać już teraz, aby lepiej obadać teren :lol:

Zapewne doradzicie co i jak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Nieuchronnie nadchodzi pora wymiany auta. Jakoś tak wyszło, że przymierzamy się z rodzinką do zakupu czegoś o większym prześwicie, 4x4 i możliwie niezawodnego. Padło na Forestera, a to chyba jest właściwy adres pod którym znajdę wiele odpowiedzi na powstajace wątpliwości albo ewentualnie będę mógł zwrócić się o pomoc "jakby co". Na razie przeglądam, czytam, śledzę. Odezwę się (nie licząc tego powitania oczywiście) dopiero gdy przyjdzie właściwy czas, tzn jak już będę wiedział o co pytać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za "odpowitanie" i od razu pytanie, co to znaczy "ostatnie prawdziwe Forki"? Te starsze niż 2007 Forestery to nie są prawdziwe? Obawiam się, że na rocznik 2007 i młodsze to jeszcze dłuuugo nie będzie mnie stać :-(

Przymierzałem się raczej do rocznika 2003-2004

Chyba że nie zrozumiełem co oznacza skrót MY'07. Wydawało mi się, że to "made year 2007". Jeżeli nie to proszę o poprawienie mnie - w końcu jestem nowy i jeszcze nieobyty z obowiązującą nomenklaturą :???:

 

[ Dodano: Sro Kwi 07, 2010 12:51 pm ]

Dobra, chyba coś nie najlepiej jednak zrozumiałem. Prawdziwe Forki to te DO 2007 r a nie te OD 2007. Szkoda, że nie wiem jak edytowac posty, nie zaśmiecałbym wątku niepotrzebnie.

Sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, hej, hallo i cześć.

Już pewien czas jestem tu zarejstrowany, ale dopiero teraz "ujawniam się" mając więcej wolnego czasu. Jeszcze własnego subaraka nie posiadam, z czasem to ulegnie zmianie. Czemu subaru nie musze tłumaczyć :wink:

Dzieki Cygan77 za pokazanie mi tego forum.

Pozadrawiam wszystkich Subarumaniaków :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...