Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Tyliq napisał:

Hej, zgadza się. Auto kupione w AutoRekano. A to jakiś gruz ? Czy po prostu rzuciło Ci się w oczy ? :)

 

Nic nie wiem o stanie auta, ale mam negatywną opinię o podejściu sprzedawcy do procesu sprzedaży ;)

Mam nadzieję, że Ty masz inne doświadczenia, a Forester jest luks i długo Ci posłuży :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i kolegów.

Mam na imię Sebastian . Wiosen 46. Od niedawna jestem posiadaczem Legacy V 2.0 benzyna kombi 2012. W związku z tym że to moje pierwsze Subaru będę chciał skorzystać z Waszych podpowiedzi . Sam też jestem mechanikiem więc jeżeli będę mógł w czymś pomóc to chętnie wiedzą się podzielę. Dziękuję za przyjęcie no i działajmy. Pozdrawiam ze śląska

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lagarto napisał:

Witam wszystkich!

Od niedawna jezdze Subaru Outback 2006 3.0 H6. Mial byc Forester ale sie nie udalo :)

Pozdrawiam z Walii i na pewno bede mial sporo pytan bo to moje pierwsze Subaru.

( wybaczcie za brak polskich fontow) 

IMG_20220917_181827.jpg

 

Dobry wybór...choć nie wiem jak tam z podatkiem drogowym i ubezpieczeniem w Walii. Ja w Irlandii powyżej 2.0 nie wyskakiwałem bo podatek drogowy rósł geometrycznie.

Witamy i bezawaryjności.

 

PS

Niestety w UK drogi sypią solą więc uważaj na "rudą"

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Neutrino33 said:

Witamy i bezawaryjności.

Dziekuje. 

Z ubezpieczeniem nie jest tak zle, place tyle samo za CRV, no ale za podatek drogowy juz niestety nie i bylem na to przygotowany. Tutejsze drogi znam. Zamierzam pojezdzic tym autem troche dluzej wiec bedzie zabieg antykorozyjny niedlugo.

Pzdr

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Subaru mam nabyć w najbliższej przyszłości. Jak już będzie to się pochwalę. Ma być "imprezka" 156 KM. Wiem, że dla miłośników marki i modelu - to auto zostało wykastrowane, ale mam potrzeby "cywilne" i moim zdaniem jest to najlepiej skonfigurowane auto w tej cenie współcześnie oferowane..... choć 50 kucyków by się jeszcze przydało:upside-down-face_1f643-small:

  • Super! 1
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ferszta napisał:

Witam forumowiczów. Subaru mam nabyć w najbliższej przyszłości. Jak już będzie to się pochwalę. Ma być "imprezka" 156 KM. Wiem, że dla miłośników marki i modelu - to auto zostało wykastrowane, ale mam potrzeby "cywilne" i moim zdaniem jest to najlepiej skonfigurowane auto w tej cenie współcześnie oferowane..... choć 50 kucyków by się jeszcze przydało:upside-down-face_1f643-small:

 

Jak na codziennego cywila to szukaj wersji s ilnikem EJ20F z fabrycznym LPG...ja bym tak zrobił :faja:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Neutrino33 napisał:

 

Jak na codziennego cywila to szukaj wersji s ilnikem EJ20F z fabrycznym LPG...ja bym tak zrobił :faja:

Dzięki, sprawdzę co na rynku oferują, chociaż zależy mi na i tak okrojonej objętości kufra. Przywykłem do spalania benzyny przez 2.0T w Insigni, więc wynik Imprezy mnie satysfakcjonuje.

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Posiadam Forestera z 2000r w stanie agonalnym jeśli chodzi o tylne podwozie, reszta jest całkiem spoko! Jestem w trakcie jego naprawy...zabrałem się za to sam, bo żaden blacharz nie chciał się tego podjąć :P Mam zamiar go uratować!

Podłuznice.jpg

  • Zdrówko! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, PatrycySF napisał:

Witam wszystkich :) Posiadam Forestera z 2000r w stanie agonalnym jeśli chodzi o tylne podwozie, reszta jest całkiem spoko! Jestem w trakcie jego naprawy...zabrałem się za to sam, bo żaden blacharz nie chciał się tego podjąć :P Mam zamiar go uratować!

Podłuznice.jpg

 

Witamy na The Forum, powodzenia i oby jeździł prosto.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Pozdrawiam zacną społeczność z Wrocławia. Czytając forum od dość dawna wiele się już tu dowiedziałem i (niestety? na szczęście? który to już raz?) coraz bardziej chcę Subaru.

Na razie jeszcze bez Subaru, ale bardzo możliwe, że już niedługo w końcu naprostuję swoje ścieżki w kierunku na Outback :-)  czynione są starania w tym kierunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem tu nowy.

W Subaru od niedawna (Forester 2014 - dla przyjaciół Borówek), z polecenia - chwalili niezawodność :) mam nadzieję, że zaraz mnie nie wyprowadzicie z błędu :D

 

Kolega, który mi markę polecił, powiada, że w odróżnieniu od pojazdów z napędem na 4 koła Forester ma napęd na wszystkie, czyli na dwa przednie, dwa tylne, dwa lewe  i dwa prawe. Prawda to?

Edytowane przez Egze
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, konox napisał:

Dzień dobry, nazywam się Konrad, jestem z okolic Wałbrzycha. Nie posiadam obecnie Subaru ale planuję w najbliższym czasie zakup WRX STI GH.

 

 

Cześć!

W dziale Sprzedam Subaru masz obecnie dwa ogłoszenia - niebieskiego hatchbacka oraz srebrnego sedana z kierownicą po prawej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2022 o 17:25, Neutrino33 napisał:

 

Jak na codziennego cywila to szukaj wersji s ilnikem EJ20F z fabrycznym LPG...ja bym tak zrobił :faja:

Nabyłem, żeby nie powtarzać to fotka jest na https://forum.subaru.pl/topic/88980-podniesienie-20-gh-10-lanos/?do=findComment&comment=3192560

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...