Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po długiej przerwie wszystkich forumowiczów. Niestety witam i poniekąd żegnam się - sprzedałem właśnie Subaru Outback 2.0d, które wdzięcznie służyło rodzinie od 2012 roku, od nowości. Świetny samochód, nigdy nie zawiódł, a pokonał dystans około 293000 km. Córki określały go jako najwygodniejszy samochód jakim jeździły, a miały przyjemność jeździć samochodami teoretycznie „bardziej premium”. Sentyment do marki pozostanie. Bliski byłem zakupu nowego modelu, jednak kierownik jednego z salonów skutecznie odwiódł mnie od tego zamiaru swoją postawą, przekonaniem o swojej największej wiedzy o samochodach Subaru, której nikt mu nie dorówna, brakiem jakiejkolwiek oferty pomocy w sprzedaży mojego pojazdu - mimo, że w tym ASO był do chwili obecnej serwisowany - stwierdził, a kto mu przyjdzie kupić taki samochód - cóż zareklamował markę - a podobno, jak oświadczył - żyje ze sprzedaży samochodów. Trochę żalu wylałem, ale szedłem do ASO z poważnym zamiarem kupna nowego pojazdu. Szkoda, może kiedyś znów nastąpi przygoda z Subaru. POzdrawiam wszystkich użytkowników i życzę bezawaryjnej jazdy, zadowolenia z jazdy Subarynkami.   

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel
W dniu 7.12.2021 o 21:54, mareknad123 napisał:

Bliski byłem zakupu nowego modelu, jednak kierownik jednego z salonów skutecznie odwiódł mnie od tego zamiaru swoją postawą, przekonaniem o swojej największej wiedzy o samochodach Subaru, której nikt mu nie dorówna, brakiem jakiejkolwiek oferty pomocy w sprzedaży mojego pojazdu - mimo, że w tym ASO był do chwili obecnej serwisowany - stwierdził, a kto mu przyjdzie kupić taki samochód - cóż zareklamował markę - a podobno, jak oświadczył - żyje ze sprzedaży samochodów. Trochę żalu wylałem, ale szedłem do ASO z poważnym zamiarem kupna nowego pojazdu. Szkoda, może kiedyś znów nastąpi przygoda z Subaru.

Trochę szkoda - wiele ASO chętnie odkupuje używane Subaru ...

 

Niemniej - wszystkiego dobrego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

Mam na imię Maciek. Od kilku dni posiadam Imprezę z 2000r.

Póki co szukam wątków technicznych o dokumentacji napraw, instrukcjach obsługi etc.

Może założę też wątek o aucie o ile takie tu na forum są pożądane.

 

pozdrawiam forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pientaa napisał:

Cześć,

Mam na imię Maciek. Od kilku dni posiadam Imprezę z 2000r.

Póki co szukam wątków technicznych o dokumentacji napraw, instrukcjach obsługi etc.

Może założę też wątek o aucie o ile takie tu na forum są pożądane.

 

pozdrawiam forumowiczów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jkarp napisał:

Użytkownicy Forestera witają się w wątku pt. "Korozja w Foresterze"

Bieda straszna, bo jak kielich zardzewieje, to nie ma z czego pić :lol:

@zbi13 i @bs2410 witajcie i zapraszamy do zabawy z policją :thumbup:

SKP vs. policja

 

p.s. SKP

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Spóźniony jakieś 10 lat ale wczoraj kupiłem w końcu pierwszego Subaru. Po wielu latach z japońską motoryzacją każdego rodzaju i krótkim skoku w bok na VAG-a, znowu jestem w domu (czyli w japońskim samochodzie z lat 90-tyc).

Pacjent to taki tam typowy chrupek Forester z 98r. Cos podgnite, antena uwalona, gaz przerywa, itd. Ale potrzebowałem czegos na 4 buty i za mało kasy do chwilowego jezdzenia wiec kupiłem to. Urzekła mnie historia właścicielki a wiekszych baboli nie było więc jest. Na razie musi pojezdzic chwile tak jak wyglada. Tyle co na razie w planach to plyny, filtry, zawory, umycie pod maską itd. Silnik zdaje sie byc super a reszta jak to w cwiercwiecznym samochodzie. Zdjecia pozniej bo nie mam na razie :). Dziela sztuki sie nie spodziewajcie..

Pozdrawiam z okolic Krakowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Szukam ciekawego pojazdu z napędem 4x4, wpadł mi w oko forester 2 generacji z silnikiem 2,5l i skrzynią manualną.

Tak też trafiłem do Was, strona napakowana informacjami także zabieram się za czytanie!

 

Pozdrowienia z Trójmiasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...