Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!!

jestem tu nowy i pozdrawiam wszystkich forumowiczów

aktualnie poruszam się Mercedesem w124 Ce-mój teść posiada Legacy kombi 2.5td boxer(niesamowite auto) i szukam dla siebie jakiejś Subarynki-najlepiej Imprezy(pierwsza edycja-na nowsze na razie fundusz mnie nie puszcza) to tyle

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich (już we właściwym miejscu ;))!

I od razu piszę: jestem SUBARU-żółtodziobem; nic nie wiem (kiedyś przez chwile jeździłem Leone); auta Właściwej Marki jeszcze nie mam; dopiero sie uczę czytając forum. Postaram sie nie zadawać głupich pytań przed przejrzeniem forum.

Pozdrawiam Miłośnikow Marki :)

(...)

Witam ponownie, tym razem już nie tylko Subarowo w teorii, ale "praktycznie" :-)

Chwilę mi to zajęło (tak ponad pięć lat :D ), ale wreszcie się udało i w garażu od tygodnia śpi niebieski kombiaczny WRX MY 2001 :-) (po Rolim).

Na razie bawię się w nim świetnie, mam nadzieję, że tak pozostanie albo będzie jeszcze lepiej :-)

Pozdrawiam wszystkich i obiecuję machać Subarkom na mieście :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiększenie rodziny spowodowało rozstanie się z Madzią MX-5 i nastąpił przeskok z RWD na AWD...

Jak na razie całkiem ładnie to wygląda tylko muszę wydech nieco uciszyć :)

Poprzednik wyrzeźbił kompletny wydech u Węglarskiego, brzmi całkiem ładnie ale na rodzinną wyprawę niedzielną musiałem wypchać bagażnik kompletem poduszek zdjętych z foteli ogrodowych... G#$% dało ale chociaż się starałem :)

 

Pozdrawiam

i do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Pierwszy mój dzień na forum i pierwszy post, więc czas się ładnie przywitać.

Co prawda na co dzień jeżdzę octavią RS dotkniętą przez Compsport, ale mam w najbliższych planach obok niej parkować Imprezę GT (mam nadzieję, że któregoś z szanownych forumowiczów), stąd też moja obecność na forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Subaru-maniaków.

Na codzien jezdze zielonym Roverkiem i naleze do Klubu Roverki.pl, jednakze nadchodzi pomalu pora na zmiane auta, a ze posiadam aspiracje do rajdowej jazdy, a dzwiek boxera wzbudza we mnie mistyczne przezycia zastanawiam sie nad Subaru Impreza. Na forum zarejestrowalem sie zeby dowiedziec sie wiecej o Imprezie GT/WRX (zobaczymy co sie trafi ;) ) i zeby nie "wpasc" przy zakupie.

Mysle, ze jak juz dokonam zakupu zobaczymy sie nie raz, chociaz pewnie niektorych z Was poznalem w Ulezu ;)

 

Pozdrawiam i zycze samych kretych drog

 

P.S. Kurcze, ale oficjalnie wyszlo hehe ;)

 

Perez

 

-- N paź 24, 2010 7:58 pm --

 

Teraz znalazlem miejsce na tego typu wywody. Prosze admina o przeniesienie, nie jestem jeszcze obcykany w tym forum, a za to strasznie przyzwyczajony do roverkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze admina o przeniesienie, nie jestem jeszcze obcykany w tym forum, a za to strasznie przyzwyczajony do roverkowego.

zrobione :) a do tego się przyzwyczaisz ;)

 

witam wszystkie świeżynki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...