Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Zbyszek mieszkam w Cieszynie .Moja znajomość z Subaru zaczęła się miesiąc temu .

Witam Zbyszku !!!! ja jestem z okolic Skoczowa :!: pozdrawiam i zapraszam tutaj :arrow: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f= ... start=5250

A jak masz sedana to tutaj :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?f= ... 1#p1167971

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zarażony subarakami przez takiego jednego typa z forum :) postanowiłem się zarejestrować i zacząć szukać czterołapa dla siebie.

 

pozdrawiam

 

Przez jakiego typa? :lol:

 

Miło będzie mieć wreszcie kogoś na forum z Żyrardowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez znajomego, który kiedyś jeździł GTkiem, a teraz bugiem.

 

To dziwne, że oprócz Ciebie nie ma nikogo z Żyrardowa. Z tego co wiem jeżdżą u nas trzy forki turbo - z czego jednego chciałem ostatnio kupić, ale szybko zniknął.

 

OD czasu do czasu pojawia się także niebiskie STI hawkeye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez znajomego, który kiedyś jeździł GTkiem, a teraz bugiem.

 

To dziwne, że oprócz Ciebie nie ma nikogo z Żyrardowa. Z tego co wiem jeżdżą u nas trzy forki turbo - z czego jednego chciałem ostatnio kupić, ale szybko zniknął.

 

OD czasu do czasu pojawia się także niebiskie STI hawkeye.

 

Jest jeszcze czarny WRX blob. I kilka wolnychssaków. Ale niestety jest em tylko ja :wink: Kiedyś się może spotkamy. :)

 

Powodzenia w zakupie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj się zarejestrowałem na stronie klubowej oraz na forum. Jestem cichym fanem Subaru, obecnie jeżdżę Peugeotem 306 GTi-6 (3 generacji). Z racji tego, że rodzina się powoli powiększa klamka zapadła i podjąłem decyzję o sprzedaży wychuchanego autka i zamierzam się przesiąść do większego, rodzinnego auta jakim jest Subaru Impreza kombi (i tej wersji się będę trzymał :lol: ).

Na razie szukam nabywcy na mojego hot hatch'a i powoli się rozglądam za "cywilną" wersją (nie starszą niż mój PUG). Na razie może być to najbardziej podstawowa wersja a z czasem się zobaczy 8)

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczy.

 

marconi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam na imię Olaf i od dłuższego czasu przeglądam forum anonimowo. W końcu moje marzenie się spełniło i stałem się szczęśliwym posiadaczem czarnej Imprezy WRX 2009 sedan ;)

Do zobaczenia na spotach!

 

Pozdrawiam,

Olaf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jak przystało :o witam wszystkich maniaków czterech kółek i nie tylko. Mam na imię Radek, posiadam Subaru Legacy kombi 2.0 GL wolnossącego 125KM które niedawno zagazowałem. Teraz czekam na oszczędności z tym związane. :lol:

Pozdrawiam RADZIO :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Mam na imię Michał i jestem z Grodziska Mazowieckiego

 

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem wymarzonego od lat autka ,mianowicie Subaru Impreza ;)

 

Padł wybór na impreze wrx MY02 po modyfikacji. Aktualnie zajmuje się znajdowaniem usterek które staram się eliminować aby autko było w pełni sprawne,a jak już wszystko będzie cacy to pomyślę co dalej można podłubać ;)

 

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczum

 

Jestem Marcin i jeszcze nie jestem posiadaczem żadnej subarynki ale wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią że taki stan potrwa niedługo :D

 

Na chwilę obecną wożę się Audicą A6 C4 2.5 Tdi quattro i odkąd mam napęd na 4 kółka nie zamienię go na żaden inny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Subaromaniaków!

 

Na forum zaprosił mnie BlackdogWWL, poznaliśmy się przez to, że pracujemy obok siebie, mimo, że On mnie znał z widzenia (a raczej słyszenia) już wcześniej, bo się dużo rozbijam po naszym mieście leciwym Legasiem :)

 

Mam na imię Robert, mam 19 lat, jestem Subaroholikiem od pół roku, kiedy właśnie zakupiłem moją Subarkę. Noszę się z zamiarem kupna Imprezy z tym samym silnikiem 1.8, który bulgocze w moim Legacy, a więc oczywiście zostanę przy marce :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...