Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Subaromaniaków!

 

Na forum zaprosił mnie BlackdogWWL, poznaliśmy się przez to, że pracujemy obok siebie, mimo, że On mnie znał z widzenia (a raczej słyszenia) już wcześniej, bo się dużo rozbijam po naszym mieście leciwym Legasiem :)

 

Mam na imię Robert, mam 19 lat, jestem Subaroholikiem od pół roku, kiedy właśnie zakupiłem moją Subarkę. Noszę się z zamiarem kupna Imprezy z tym samym silnikiem 1.8, który bulgocze w moim Legacy, a więc oczywiście zostanę przy marce :) Pozdrawiam

 

Witam serdecznie :))) No to miłego postowania i lektur życzę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello wszystkim...Witam wszystkich jak to nowy :shock: moja dzidzia to subaru legacy 1999r b4 RSK 2l twin cam 280BHP .....co tu dużo pisać nie zmienię już samochodu nigdy na żaden inny :evil: h :shock: mam sporo pytań mam nadzieję że znajdę tu na nie odpowiedzi....witam i pozdrawiam

 

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika ładniutkiego niebieskiego Subaru;)) Mijamy się co kilka dni w okolicach Krańcowej w Lublinie :D Oby częściej :mrgreen:

 

Oczywiście odpozdrawiam. Miałem nadzieję, że przedstawicielka płci pięknej odpowiadająca na zaczepne kiwki pojawi się na naszym forum :D. Nieśmiało podpowiem tylko, że pozdrawiamy się w tym wątku:

 

viewtopic.php?f=1&t=101213&start=33650

 

Zapraszam również do odwiedzania tematu "Lublin spoty" w dziale Spotkania Forumowe.

 

Przy okazji witam serdecznie wszystkich zainfekowanych Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co prawda nie mam subaru jestem tylko czytelnikiem waszego forum (pewnie dopiero za rok dosiądę jakiegoś gteka), ale byłem na imprezie organizowanej w sumie w 80% przez członków i fajnie sie bawiłem.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

 

Imię: Rafał

Hobby:mechanika/rally

Praca: Nissan

auto: Opel Astra OPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mimo iż moja Subaru Impreza ciągle stoi u mechanika to śledzę forum od dawna. Moje auto sprowadziłem 2 miesiące temu uderzone w lewy przód. Uszkodzona niemocno ;) Za Subaru Imprezę Kombi z 1997r 2.0 wollnossącą 115 konną z pełnym serwisem do końca (ma 103 tys udokumentowanego przebiegu :) Na 17" alusach, sportowym, obniżonym zawieszeniu, dodatkowymi zegarami i świetnym audio ze wzm. zapłaciłem całe 450 euro ;P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Zamierzam kupić SUBARU LEGACY i z tego powodu zacząłem czytać to forum. Dziękuję za już otrzymane wiadomości wszystkim, którym chciało się kiedyś pisać. Mam nadzieję, że się odwdzięczę.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...