Skocz do zawartości

Moje auto to....


aflinta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z zupełnie innej beczki otwieram temat i okazuje się że użytkownik arno jest w moim profilu zablokowany i dołączył do mojej kolekcji osób ignorowanych? czary jakieś, sabotaż? czy poprostu źle zagłosowałem?. Oczywiście usunąłem go z haniebnej listy i nie sąsiaduje z milobmw, dres cośtam itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawidziwi fani marki to skarb tego forum - zwłaszcza we władzach :roll: .

 

No tak - na forum Subaru, żaden z trzech modów nie ma Subaru :mrgreen:

Nie faworyzują posiadaczy Subaru. :wink: :twisted::mrgreen:

 

Panowie, liczy się P A S J A, a nie posiadanie. Uparcie dążę do posiadania Subaru i to chyba wychodzi na plus - może kiedyś bedę je miał. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, liczy się P A S J A, a nie posiadanie. Uparcie dążę do posiadania Subaru i to chyba wychodzi na plus - może kiedyś bedę je miał. 8)

 

Może ? Ja wiem że będę miał napewno - fakt, że nie wiem kiedy to nastąpi i czy będzie to stare Justy, czy też nowy STI, ale jedno jest pewne - BĘDĘ MIAŁ SUBARU 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, opcja "Moje auto to: Subaru moich rodziców" jest nimożliwa do spełnienia. Głupia ta ankieta...

 

Przemeq, widzisz, dałeś się zrobić w bambuko. To jest jakaś lipna podchwytliwa ankieta na inteligencję i gromadzenie danych osobowych do niecnych celów. Sieś dał wpuścić hehehe :twisted:

 

Milek, rozumiem, że chciałbyś dać się pozwijać między spoconymi udami kubańskich seniorit...?

 

No w sumie, to jest jakiś pomysł na długi weekend...

 

Ponoć to już jest nieaktualne... wolę nie dochodzić kto, gdzie i czym skręca te cygara... A nawet jeśli to biorąc pod uwagę fakt, że ładne, młode seniority mają inne ważniejsze zajęcia niż skręcanie cygar... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, Poniekąd trzeba przyznać rację i z punktu widzenia komputera (głupiego jak but) faktycznie może nie dojść do spełnienia warunków moje auto to subaru moich rodziców, bo przecież ja nie mam auta i już zaznaczyłęm odpowiedż. Niemniej miałem nadzieję, że każdy forumowicz jest nieco bardziej myślący niż bezmyślna maszyna ;) Ale obiecuję, że następna ankieta będzie zrobiona będzie zgodnie z najlepszymi zasadami sztuki algorytmicznej, tak, że nawet komputer będzie w stanie ją wypełnić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest cel tej ankiety?

Celem jest zobaczenie kim są pasjonacia subaru (zakładjąc, ze większość forumowiczów, to fani tej marki - z wyłączeniem zawiedzonego Krzysioma). Nie ma ona na celu pokazywania ja jestem lepszy bo mam nowe auto, a ty jesteś be bo nie masz nic. Szkoda tylko, że można zrobić jeden zestaw pytań, bo ja chętnie zadałbym z 5-10 zestawów by mieć pełniejszy obraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest cel tej ankiety?

 

Mowa o potrzebie stworzenia takiej ankiety pojawiła się w innym wątku i w największym skrócie rzecz ujmując, ma ona pomóc sprowadzeniu forum na właściwe tory. I tak:

 

1) ci którzy nie mają Subaru i nie skończyli 21 lat od razu dostają bana

2) ci którzy nie mają Subaru, ale mają skończone 21 lat mogą zamieszczać posty na forum, ale dopiero po ich uprzednim zatwierdzeniu przez jednego z Posiadaczy Subaru, w ilości nie większej, niż jeden dziennie

3) ci którzy mają Subaru, ale kupili używany (Posiadacze Subaru Niższej Rangi), mogą samodzielnie pisać na forum, za wyjątkiem działu „Pytania do Dyrekcji” (jak nie kupili nowego, to co mają Dyrekcji głowę zawracać), ale w ilości nie większej, niż trzy posty dziennie

4) ci którzy kupili nowe Subaru (Jedyni Prawdziwi Posiadacze Subaru) mają pełny dostęp do forum, dostęp do akt forumowiczów niższych rang, oraz prawo usuwania z forum osób z kategorii 2 i 3 kiedy tylko uznają to za konieczne (kategoria 1 jest wywalona z definicji, więc nią się nie zajmują).

 

Wtedy zapanuje tu duch właściwy dla tej marki i zgodny z oczekiwaniami jej użytkowników.

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zaliczam do podludzi na forum. Nic tylko błagać "rasę panów" o litość i zmiłowanie. :wink: :D

 

A na serio to się nie przejmuje - niektórzy ludzie muszą mieszkać w lesie więc z ich punktu widzenia jestem totalnym kawiorem. O, dowartościowałem się. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, rozumiem, że chciałbyś dać się pozwijać między spoconymi udami kubańskich seniorit...?

 

No w sumie, to jest jakiś pomysł na długi weekend...

 

Ponoć to już jest nieaktualne... wolę nie dochodzić kto, gdzie i czym skręca te cygara... A nawet jeśli to biorąc pod uwagę fakt, że ładne, młode seniority mają inne ważniejsze zajęcia niż skręcanie cygar... :mrgreen:

Oj WITULIJA, martwisz mnie. TAM JEST NAPISAC SIE POZWIJAC - to sa wlasnie maluszku te nowe zajecia.

Moze ja Ci wyjasnie.

Motylki - pan motylek i pani motylkowa lataja sobie lataja. I bardzo sie sobie podobaja, bo maja takie kolorowe ten tego. I biora sobie slub, i bardzo chca miec dzieci. I pan motylek wtedy zwyja sie w rurke petriego miedzy udami pani motylkowej. a potem on umiera za jakis czas, bo krotkie zycie jego jest, a pani motylkowa sklada gdzies ikre, czy zakopuje jaja w piachu na plazy gdzes na Pacyfiku.

I to samo jest z tymi kubankami, ty sie zwijasz jak mozesz miedzy takimi udami, a potem zyjesz kilka dni, bos nie zaplacil i cie zakopali w piasku po szyje a trzy pierwsze przyplywy byly jakies niskowate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś kupił np. nowe subaru w 2005 roku w salonie, to ma nowe Subaru, czy używane?

Chyba lepiej byłoby tak:

1. Subaru kupione jako nowe za moje pieniądze w salonie

2. Subaru kupione jako nowe za pieniądze firmy w salonie

Dla mnie ciekawy jest jeszcze podział wg wieku samochodu np.:

0-3 lat,

4-5 lat,

6-8 lat,

powyżej 8 lat.

 

PS Pomysł z ankietą jest oczywiście rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, opcja "Moje auto to: Subaru moich rodziców" jest nimożliwa do spełnienia. Głupia ta ankieta...

 

 

Moje auto to: Subaru moich rodziców nalezalo by rozdzielic:

1)mam auto (w domysle inne niz subaru bo wtedy by zaznaczyl mam suabru), ale rodzice maja subaru

2)nie mam auta, ale rodzice maja subaru

Moze Witek by sie wtedy nie przyczepil...choc tej ankiety nie da sie prosto przerobic na taka ktora by wszystkie przypadki rozpatrywala :) np. Mam inne auto, ale rodzice maja subaru, teraz jakie? nowe kupione za wlasne, czy firma im kupila itp:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...