Skocz do zawartości

Moje auto to....


aflinta

Rekomendowane odpowiedzi

Najszcześliwsi są ci, którzy kupują auto, jeżdżą nim, myją jak już się wytrzymać nie da, zapominają o przeglądach. A myślą o poezji, literaturze, nauce....

Bo tylko tacy ludzie moga stworzyc coś wielkiego.Nie dekoncentruja na duperelach.

Zycie jest tak krótkie, że zmarnowanego czasu już sie nie nadgoni.

Powiedzial staruch.

 

Nic dodać, nic ująć... No, może tylko jedno skorygować w pierwszym zdaniu:

 

Najszcześliwsi są ci, którzy kupują Subaru, jeżdżą nim, (...)
,

a reszta może zostać... :mrgreen:

 

Powiedział facet bez Subaru (jeszcze) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

są, bo fascynacja motoryzacją jest płytka, nie rozwija, zabiera czas i otępia.

To mniej więcej to samo jakby sie podniecać tym, że komórka ma sześć gadżetów więcej, albo ze nastepna generacja będzie miała broadband.

Samochody to jedynie rzeczy. Rzeczy nabyte. Służą do poruszania się. Powinny byc przedmiotem użytkowym.

Najszcześliwsi są ci, którzy kupują auto, jeżdżą nim, myją jak już się wytrzymać nie da, zapominają o przeglądach. A myślą o poezji, literaturze, nauce....

Bo tylko tacy ludzie moga stworzyc coś wielkiego.Nie dekoncentruja na duperelach.

Zycie jest tak krótkie, że zmarnowanego czasu już sie nie nadgoni.

Powiedzial staruch.

Po takich wypowiedziach czlowiek się cieszy, że jest użytkownikiem tego forum.....a jeszcze bardziej, że Arno wróciłeś... i nadal raczysz nas takimi tekstami:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido_, albowiem byłem kiedyś z ojcem swym - czyli pośrednio - jednym z największych prawatnych armatorów yachtowo morskich w dawnych czasach, smiem twierdzic, żeś podły kawior. I to subiektywny.

Podszywasz sie jedynie pod pasztety. Jakies ciagoty lumpeproletariackie widzimy u was Fido_. Te podpisy: skąd ci to przyszło do głowy, że warszawka. - Toz to wypieranie sie siebie. Nie uciekniecie Fido_ nie uciekniecie od przeznaczenia. Nie wlaczyc z kompleksami, poddać sie im. Cieszyc sie kawiorstwem. pławic sie w nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido_, albowiem byłem kiedyś z ojcem swym - czyli pośrednio - jednym z największych prawatnych armatorów yachtowo morskich w dawnych czasach, smiem twierdzic, żeś podły kawior. I to subiektywny.

Podszywasz sie jedynie pod pasztety. Jakies ciagoty lumpeproletariackie widzimy u was Fido_. Te podpisy: skąd ci to przyszło do głowy, że warszawka. - Toz to wypieranie sie siebie. Nie uciekniecie Fido_ nie uciekniecie od przeznaczenia. Nie wlaczyc z kompleksami, poddać sie im. Cieszyc sie kawiorstwem. pławic sie w nim.

 

No kawior w lodówce jest, sprawdziłem. Mały słoiczek i taniocha - ani bieługa, ani jesiotr - zwykły proletariacki capelin. Mało tego, przez ostatnie dni jadłem tylko pasztet, paprykarz i jakąś obleśną mielonkę (kiedyś to były mielonki, teraz to jakieś nieporozumienie) z czerstwym chlebem. Ilościowo to ja jestem pasztet jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...