Skocz do zawartości

Wał w SBD, wymiana shortblock.


arfi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Cóż ma być gdzieś tam chyba silnik skolowali i przekładają graty... Nie wiem za dużo bo swieta nastały i tez nie było kiedy zagadać. Na drugim telefonie mam zdjęcia tego kuku to wrzucę jak zgram.

 

@ericsson T10s

Edytowane przez slavok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś o samym samochodzie - przebieg, co konkretnie zrobiło "kabum", czy były jakieś objawy itp.?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cóż ma być gdzieś tam chyba silnik skolowali i przekładają graty...

 

tak się zastanawiam skąd oni biorą te silniki do przekładki? W tym przypadku wystarczyło 2 - 3 dni i już jest "nowy".

 

Napewno wiesz ze Polska jest jednym z wiekszych importerów aut z Wielkiej Brytani . Wszystkie te samochody kosztują conajmniej 2 krotnie mniej niż w europie ,są rozbierane i sprzedawane na częsci. Co więcej dzieki temu, że mają kierownice  po prawej strony czasami mozna znaleźć jakiegoś rarytasa prosto z Japoni którego ktoś w GB sobie sciagnął i nim smigał  np jdm silnik ( Japanese Domestic Market - japoński rynek krajowy), który jest zawsze mocniejszą , bardziej zaawansowaną technicznie jednostką niż jednostki na rynek europejski.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cóż ma być gdzieś tam chyba silnik skolowali i przekładają graty...

tak się zastanawiam skąd oni biorą te silniki do przekładki? W tym przypadku wystarczyło 2 - 3 dni i już jest "nowy".

Wpisz sobie na Allegro "blok subaru diesel"

 

@ericsson T10s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

importerów aut z Wielkiej Brytani .

 

jasna sprawa ale z tego co się orientuję to sprzedaż OBK SBD w UK nie jest jakąś szczególnie wysoka. 


 

 

Cóż ma być gdzieś tam chyba silnik skolowali i przekładają graty...


tak się zastanawiam skąd oni biorą te silniki do przekładki? W tym przypadku wystarczyło 2 - 3 dni i już jest "nowy".

Wpisz sobie na Allegro "blok subaru diesel"

@ericsson T10s

 

 

 

wpisałem pojawił się jeden za 6500 pln.

i co to wnosi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wpisałem pojawił się jeden za 6500 pln.

i co to wnosi ?

 

 

Pytałeś skąd są te silniki czy słupki, no to Ci napisałem skąd są... chyba nie uważasz, że jak się komuś rozleci silnik po gw. i SIP się wypnie to ten ktoś wyciąga 20 tysi za nowy słupek z ASO. Po prostu podmienia się blok z bebechami + zestaw sprzęgła a głowicę (o ile są sprawne) i cały osprzęt zostaje ze starego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za praktycznie nowy silnik to by dużo nie było ale short block to nie jest praktycznie silnik a blok z wałem korbami i tlokami. Gdzie głowice, turbo, układ wtryskowy, sprzęgło, kolektory i cala reszta grarow. Shortblok to sam shortblok a nie nowy silnik ;)

 

@ericsson T10s

Edytowane przez slavok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...