Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

pojechałem się rozejrzeć po ogrodniczych czy by czegoś nie kupić na wsadzanie w majówkę. Przywiozłem pełne kombi + tylna kanapa zieleniny. Zadatkowałem kilka drzewek i krzewów - tak na 2-3 kursy z Niewiadowem. Wtorek będzie dniem przyczepy :)

Edytowane przez STIFF
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ipsx82 napisał(a):

Że  ten tego noo 

 

 

20230422_094146.jpg

 

50 minut temu, ipsx82 napisał(a):

Od skanera OBD microlink +

Dojechałem  do celu ponad 30 km i temperatura w przedziale 81 - 84 musiał  chyba reduktor zapaskudzic  płyn chłodzący. 

 

Czyli fałszywy alarm! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ipsx82 napisał(a):

Niestety na postoju grzeje się powyżej  100 :(

 

Screenshot_20230422_192518.jpg

20230422_192532.jpg

To samo miałem.

Lekarstwo: uszczelki Cosworth, szpilki ARP. Wierz mi, że to się sprawdza. Mam w Forku i Imprezie. Forek był wielokrotnie na Subariadach podgrzany do 115 st. oleju i UPG na tym zestawie trzyma. Zaletą szpilek ARP jest, że można je użyć powtórnie. To też mam przerobienie. Swoją UPG wyczekiwałem, bo to musi się przy "serii" zdarzyć. A jak zrobisz porządnie, to masz z "bani".

Powodzenia ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mej mieścinie był turniej darta , a ze cos tam się w domku rzuca ,czy u przyjaciela w domku ,to się ekipą wybraliśmy.W sumie wystartowaliśmy w 4 osoby od nas z ekipy.

W zawodach wystartowało 16 osób i tak sie luźno bez spiny grało ,że mój przyjaciel Marcin zdobył I miejsce ,a ja II :thumbup:

 

DART (7).jpg

DD2.jpg

DD.jpg

  • Super! 5
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hemi112 napisał(a):

W mej mieścinie był turniej darta , a ze cos tam się w domku rzuca ,czy u przyjaciela w domku ,to się ekipą wybraliśmy.W sumie wystartowaliśmy w 4 osoby od nas z ekipy.

W zawodach wystartowało 16 osób i tak sie luźno bez spiny grało ,że mój przyjaciel Marcin zdobył I miejsce ,a ja II :thumbup:

 

DART (7).jpg

DD2.jpg

DD.jpg

Możliwe, że kojarzysz człowieka ode mnie z pracy, który też jest "dartowcem" :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, hemi112 napisał(a):

W mej mieścinie był turniej darta , a ze cos tam się w domku rzuca ,czy u przyjaciela w domku ,to się ekipą wybraliśmy.W sumie wystartowaliśmy w 4 osoby od nas z ekipy.

W zawodach wystartowało 16 osób i tak sie luźno bez spiny grało ,że mój przyjaciel Marcin zdobył I miejsce ,a ja II :thumbup:

 

DART (7).jpg

DD2.jpg

DD.jpg

 

Bez spiny a na fotce jakies profi zestawy i takie tam :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2023 o 21:01, Daniel Janus napisał(a):

To samo miałem.

Lekarstwo: uszczelki Cosworth, szpilki ARP. Wierz mi, że to się sprawdza. Mam w Forku i Imprezie. Forek był wielokrotnie na Subariadach podgrzany do 115 st. oleju i UPG na tym zestawie trzyma. Zaletą szpilek ARP jest, że można je użyć powtórnie. To też mam przerobienie. Swoją UPG wyczekiwałem, bo to musi się przy "serii" zdarzyć. A jak zrobisz porządnie, to masz z "bani".

Powodzenia ;)

Jestem po rozmowie tel z specem od S i z rozpołowieniem i planowaniem bloku a nie tylko samych głowic a przy okazji wymiana panewek i pierścieni , regulacja luzów na szklankach z uszczelkami cosworth i szpilkach ARP 11mm do 14000 zł Proponował jeszcze wymienić pompę olejową na mocniejszą. 

  • Super! 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 2.5XT? 

Miałem kiedyś takiego, kupiłem już zagazowanego, podobno w dobrym serwisie na Śląsku, już po zrobionej UPG. Za mojej kadencji była regulacja zaworów, UPG i kolejne UPG z wymianą pękniętych głowic. Wyleczyło mnie to z lpg w Subaru. 

Co innego wcześniejszy EJ20F. Ten zrobił 70 tys.  km bez regulacji zaworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było smutno z UPG to wrzucam film, który wszyscy znają - ale który mnie tak zajarał, jak go zobaczyłem (jeden z 4 pierwszych filmów, które ściągnąłem & obejrzałem dzięki uprzejmości 0,202122), że chciałem mieć samochód natychmiast (nie miałem swojego, tzn miałem służbowego poloneza trucka 1.6, sztywna oś z tyłu, skrzynia 5 etc.) 

Was age 21.

 

:faja::faja::faja:

 

 

 

Edytowane przez Fala
  • Super! 3
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Fala napisał(a):

Żeby nie było smutno z UPG to wrzucam film, który wszyscy znają - ale który mnie tak zajarał, jak go zobaczyłem (jeden z 4 pierwszych filmów, które ściągnąłem & obejrzałem dzięki uprzejmości 0,202122), że chciałem mieć samochód natychmiast (nie miałem swojego, tzn miałem służbowego poloneza trucka 1.6, sztywna oś z tyłu, skrzynia 5 etc.) 

Was age 21.

 

:faja::faja::faja:

 

 

 

Klasyk! Jest chyba tylko jeden bardziej znany filmik z Vattanenem za kółkiem, ten z bramką w kamiennym murku :)

Edytowane przez skwaro
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...