Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, RedSasza napisał(a):

Czy to taki specjalny kanister na wypadek tej atomowej wojny? :P

Taa,specjalny dlatego tak się nazywa,w dodatku napełniany z instrybutora :mrgreen:

Edytowane przez olo11
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, że moje dzieci (8 i 11) bawią się od rana i tym razem postanowiły założyć prawdziwą restaurację, tzn „taką, w której będzie prawdziwe jedzenie za prawdziwe pieniądze”. Obudziły mnie pytaniem co bym zjadł na śniadanie, powiedziałem, że chętnie zjadłabym jajecznicę a w odpowiedzi słyszę :„bardzo dobrze, więc jajecznica na boczku z cebulką w zestawie z herbatą to będzie jakieś …. yyyy….. 24 złote :yahoo:„ 

 

 

  • Haha 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Daniel Janus napisał(a):

Nikt nie melduje, że wędzi? Co się dzieje?;)

Zimno Panie, wątroba nie przyjmie tyle rozmrażacza ;) ale jak się ze wszystkim wyrobię to w piątek zamykam biuro i będe wędził łososia

 

12 godzin temu, olo11 napisał(a):

...wczoraj i dzisiaj takie gry i zabawy ludowe się odbyły,w poniedziałek końcowa,kurna miejsca do układania za mało,poplynąłem z ilością :biglol::faja:

o jak ja bym sobie porąbał taką kupkę. Rozumiem, że świeżyzna? Ja używam takiego zestawu - prezenty

od żony :) Piła - wiadomo, ale byłem zaskoczony jaką robotę robi ta siekierka

Pilarka spalinowa Husqvarna 440 II

Siekiera rozłupująca Fiskars X27 122550 2600g - Fungi-Chem

  • Super! 3
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, STIFF napisał(a):

o jak ja bym sobie porąbał taką kupkę. Rozumiem, że świeżyzna? Ja używam takiego zestawu - prezenty

od żony :)

Mam szwedzką kutą siekierę z Jula,jedynie trzonek jest drewniany na niekorzyść względem Fiskarsa bo jak się człowiek rozpedzi to złamać można. Ręczne łupanie to sama przyjemność.

Drewno to zalegająca papierówka buk-a w wałkach, która się nie sprzedała,rok na stosie prawie,także już lekko podsuszona.

Finalnie poszło jako opał S4 za śmieszne pieniądze jak na dzisiejsze ceny.Cięcie w klocki zleciłem w lesie,ale pilarka mi się marzy:rolleyes:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszliśmy z Nowohuckiego Centrum Kultury a byliśmy na przedstawieniu "Magia Lodu" :thumbup: Dzieci zadowolone, żona i ja również :) a później wybieramy się na morsowanie.

Edytowane przez Kiwi 4ester
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że wczoraj w końcu się wyprowadziliśmy na wieś. Że nowe auto do tego celu jest odpowiednie. I że żona chce Jimniaka, więc wygląda na to że będziemy mieć 3 kompletnie bezsensowne, ale bardzo fajne auta. I że mam totalnie wywalone na to, co inni o tym myślą :)

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Zdrówko! 1
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...