Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

S21 używany intensywnie wytrzymuje od rana do wieczora. 

 

Ja zmieniam na nowsze modele głównie ze względu na aparat. Na wyjazdach coraz rzadziej chce mi się dźwigać aparat i obiektywy. 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, przemekka napisał:

S21 używany intensywnie wytrzymuje od rana do wieczora. 

 

Ja zmieniam na nowsze modele głównie ze względu na aparat. Na wyjazdach coraz rzadziej chce mi się dźwigać aparat i obiektywy. 

Ja szczerze mówiąc jestem zaskoczony jakością fotek z S22,szczególnie przy słabym świetle. To poniżej zrobione w bardzo ciemnej hali. 

20220604_124956.jpg

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, skwaro napisał:

Ja szczerze mówiąc jestem zaskoczony jakością fotek z S22,szczególnie przy słabym świetle. To poniżej zrobione w bardzo ciemnej hali. 

20220604_124956.jpg

Ładna fotka, ale tamta na tle nieba bardziej mi się podobała ;) 

Na telefon szkoda mi takiej kasy ... chyba pójdę w tańszy model - najważniejsze żeby dobrze leżał w dłoni i trzymał baterię. 

    

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blixten napisał:

Ładna fotka, ale tamta na tle nieba bardziej mi się podobała ;) 

Na telefon szkoda mi takiej kasy ... chyba pójdę w tańszy model - najważniejsze żeby dobrze leżał w dłoni i trzymał baterię. 

    

Bardziej chodziło mi o możliwości niż samo zdjęcie, ale i tak dzięki :)

 

Żona miała A52 ale trochę przymulał i zdjęcia bez szału robił. Odkupiłem od forumowego kolegi Note 10 Lite dla niej i bardziej jej pasuje. Mimo że dla mnie dużo za ciężki. 

Jakbym szukał czegoś bardziej budżetowego to bym spojrzał na S21FE.

Edytowane przez skwaro
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój 6-letni iPhone SE też daje radę. Ale ja już jakiś czas temu wyrosłem z dużych (i ciężkich) smartfonów. Wolę nie myśleć, co będzie, kiedy w ten, czy w inny sposób dokona swojego żywota. :(

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RedSasza napisał:

Mój 6-letni iPhone SE też daje radę. Ale ja już jakiś czas temu wyrosłem z dużych (i ciężkich) smartfonów. Wolę nie myśleć, co będzie, kiedy w ten, czy w inny sposób dokona swojego żywota. :(

Ja już nie będę się kompromitował ile lat miał mój Sony, którego musiałem porzucić bo mu... wypadł przycisk od aparatu ale też odmówił wysyłania i odbierania MMS oraz zainstalowania aplikacji Authenticator. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Szürkebarát napisał:

Ja już nie będę się kompromitował ile lat miał mój Sony, którego musiałem porzucić bo mu... wypadł przycisk od aparatu ale też odmówił wysyłania i odbierania MMS oraz zainstalowania aplikacji Authenticator. 

 

Pamiętam jak zmieniłęm mój pierwszy smarfon HTC Desire na inny - zaczął mulić więc po kolei usuwałem różne aplikacje, aż jego funkcjonalność zrównała się z moim poprzednim telefonem Nokia E51 ...i wtedy uznałem, że to chyba czas zmienić.

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Neutrino33 napisał:

 

Pamiętam jak zmieniłęm mój pierwszy smarfon HTC Desire na inny - zaczął mulić więc po kolei usuwałem różne aplikacje, aż jego funkcjonalność zrównała się z moim poprzednim telefonem Nokia E51 ...i wtedy uznałem, że to chyba czas zmienić.

 

Słabo.

Znajoma znajomej to straszna konserwatystka. Ostatnio musiała zmienić telefon bo jej klienci (jest tłumaczką) zaczęli się wkurzać, że nie odbiera zdjęć w MMSach. No więc wyciągnęły baterię z jej Nokii a tam karta TakTak ;)

  • Haha 2
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do dziś mam nokie e6. Ekran dotykowy, pełna klawiatura qwerty. To był mój początek poznawania ekranów dotykowych. Później "najlepszy" LG G2, którego też mam do dzisiaj, następna była G6, z której teraz żona korzysta i póki co działa choć już aku zaczyna niedomagać. Choć podejrzewam, że ktoś tu zaraz wyskoczy z jakąś nokią 3310, albo telefonem z tarczą obrotową :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kiwi 4ester napisał:

Ja do dziś mam nokie e6. Ekran dotykowy, pełna klawiatura qwerty. To był mój początek poznawania ekranów dotykowych. Później "najlepszy" LG G2, którego też mam do dzisiaj, następna była G6, z której teraz żona korzysta i póki co działa choć już aku zaczyna niedomagać. Choć podejrzewam, że ktoś tu zaraz wyskoczy z jakąś nokią 3310, albo telefonem z tarczą obrotową :biglol:

Szanowny kolega @Juan Rapru ma nokie 3320 chyba i nabija się  z nas  na spotkaniach łódzkich że coodziennie  ładujemy  a On raz na tydzień :hi:

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, skwaro napisał:

Ja szczerze mówiąc jestem zaskoczony jakością fotek z S22,szczególnie przy słabym świetle. To poniżej zrobione w bardzo ciemnej hali. 

 

Myślałem  nad zakupem s22 ultra ale zrezygnowałem  po tym jak gady wykastrowły  go ze slotu kart pamięci i ostatecznie note 10 plus w ręce  wpadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Neutrino33 napisał:

mój pierwszy smarfon HTC Desire

Ja swoja przygode z HTC zaczynalem od modelu Touch Pro :) oczywiscie z windows mobile na pokladzie.
Wczesniej mialem telefony firmy Qtek bez dotyku, ale software'owo to juz smartphone byl rowniez z Win mobile :)

fajne czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dominikd napisał:

Ja swoja przygode z HTC zaczynalem od modelu Touch Pro :) oczywiscie z windows mobile na pokladzie.
Wczesniej mialem telefony firmy Qtek bez dotyku, ale software'owo to juz smartphone byl rowniez z Win mobile :)

fajne czasy :)

Ja na nawigacji z palm topa na jakims Windowsie odbyłem swoją pierwszą podróż przez Grecję :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Knurek1111 napisał:

 

Słabo.

Znajoma znajomej to straszna konserwatystka. Ostatnio musiała zmienić telefon bo jej klienci (jest tłumaczką) zaczęli się wkurzać, że nie odbiera zdjęć w MMSach. No więc wyciągnęły baterię z jej Nokii a tam karta TakTak ;)


Ja do 2018 roku miałem kartę ERA, a zmieniłem tylko dlatego, że przechodziłem do pleja. Telefon w Erze miałem od chyba 2000 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ipsx82 napisał:

Myślałem  nad zakupem s22 ultra ale zrezygnowałem  po tym jak gady wykastrowły  go ze slotu kart pamięci i ostatecznie note 10 plus w ręce  wpadło.

Dla mnie i plus i ultra były za duże, dlatego wziąłem zwykłego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Neutrino33 napisał:

Amatorka...zaczynam ładować Terminatora :faja:

 

 

nokia.jpg

A po co Ci ta blokada do koła  samochodu by nie stoczył  się  z górki,  ręczny  słabo  wyregulowany masz :huh::biglol:

Edytowane przez ipsx82
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...