Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Szürkebarát napisał:

W Warszawie bezpańskie psy i koty to odległa przeszłość, wyłapane zostały wiele lat temu. Na przedmieściach spotkasz bezpańskiego dzika, jak i w innych miastach, a ja w Śródmieściu spotkałem kiedyś bezpańskiego jeża. Niestety martwego, przejechanego przez samochód :( .

Ja kiedyś z rana borsuka widziałem biegnącego wzdłuż bloku :biglol:, jeża kilka razy. Parę lat temu jak przekładałem koła w aucie, ktoś krzyczał "halo" jak się okazało była to papuga na balkonie. A ten jegomość miauczy mi od paru miesięcy pod oknami (sądząc po stanie utrzymania raczej kot domowy, wychodzący):

IMG20211128124221.thumb.jpg.2396820fcc8ebf0585d6b507663a3a4e.jpg

IMG20211128124235.thumb.jpg.893d4179371aa5ad5189f455075d1e10.jpg

 

A i mniej więcej teraz zaczyna się ten czas, kiedy mewy ganiają gawrony :biglol:

 

Edytowane przez taxus
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś  się  odchamiłem , ciekawe na jak długo  to wystarczy:P

 

 

Byłem  w Monopolis na sztuce teatralnej Fundacji Kamila Mackowiaka pod tytułem  Cudowna terapia. Polecam ten spektakl gorąco,  dawno się tak nie usmiałem. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aga napisał:

Dzisiaj mi się laptop tak zawiesił podczas ponownego uruchamiania, że musiałam baterię z niego wyjąć, żeby się ogarnął :facepalm: 

Tak mi się zawiesił mój pierwszy laptop, po odpaleniu go w domu, po zakupie. Zbaraniałem całkowicie a miałem już pilną robotę na nim. Zatem: "memory fajf", po tem wyjąłem baterię i po ponownym włożeniu odpalił. Ale stresa miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Aga napisał:

Ja dla bezpieczeństwa muszę zaktualizować chmurę ;) bo to najczęściej używany lapek, na którym mam prawie wszystko.

Szczerze powiedziawszy już trochę nie wiem co mam w chmurze a co na twardzielu i trzeba by to naprawić ale na razie bieżączka mnie przygniata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam oba balkony w remoncie... 

Może powieszę im karmę na krzakach ;)

 

22 minuty temu, Szürkebarát napisał:

Szczerze powiedziawszy już trochę nie wiem co mam w chmurze a co na twardzielu i trzeba by to naprawić ale na razie bieżączka mnie przygniata.

Ja miałam co miesiąc robić kopię, wg wytycznych w pracy chyba częściej nawet... awykonalne ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Aga napisał:

A ja mam oba balkony w remoncie... 

Może powieszę im karmę na krzakach ;)

 

Ja miałam co miesiąc robić kopię, wg wytycznych w pracy chyba częściej nawet... awykonalne ;)

 

Wykonalne tylko upierdliwe. Chyba można ustawić automat?

 

Do moich okien sikory nie chcą przylatywać, za dużo dla nich tam szkła i muru a do najbliższych gałęzi trochę za daleko żebym wieszał tam karmę bo nie nacieszę się widokiem żerujących sikor. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...