Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, STIFF napisał:

 

Na Św. Michała - mieszkaniówka. A z poznańskich tematów jeszcze wczoraj na "do widzenia" zadzwonili z budowy na Smoluchowskiego, że za wysoko wylali podszybia i się windy nie zmieszczą :)

 

namówiłeś :)

Hehe, grubo. Znajomi szukają gotowego projektu domu, ostatnio nam podesłali jeden i mieliśmy dobrą bekę bo architekt zrobił sypialnię z podwójnym łóżkiem,ale żeby mu się wszystko ładnie zmieściło pomniejszył je sobie trochę. Po przeliczeniu wymiarów na poprawne wyszło że w nogach między łóżkiem a szafą do zabudowy zostaje 30cm, a drzwi do sypialni nie na się do końca otworzyć bo walą w łóżko :)

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, STIFF napisał:

Na Św. Michała - mieszkaniówka.

 

Od czwartku godzina 16:00 mam weekend i około 8:00 byłem w Nowa France na Św. Michała :biglol:. Jaki świat mały.

 

13 minut temu, STIFF napisał:

A z poznańskich tematów jeszcze wczoraj na "do widzenia" zadzwonili z budowy na Smoluchowskiego, że za wysoko wylali podszybia i się windy nie zmieszczą :)

 

Dominik Strzelec pochodzi z Poznania, uważam, że nie na darmo prowadzi program usterka :biglol:.

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Biwakowy :) moja rozpalić ogień, moja polecać palnik z gazem :biglol:

 

:biglol: elegancko, używam identycznego sprzętu do rozpalania grilla :thumbup:.

 

Rozumiem Ty polować na jedzenie czyli kiełbaski i takie tam :biglol:.

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, skwaro napisał:

Hehe, grubo. Znajomi szukają gotowego projektu domu, ostatnio nam podesłali jeden i mieliśmy dobrą bekę bo architekt zrobił sypialnię z podwójnym łóżkiem,ale żeby mu się wszystko ładnie zmieściło pomniejszył je sobie trochę. Po przeliczeniu wymiarów na poprawne wyszło że w nogach między łóżkiem a szafą do zabudowy zostaje 30cm, a drzwi do sypialni nie na się do końca otworzyć bo walą w łóżko :)

Acad wiele wytrzyma. Kiedyś nie mogłem zrozumieć jakim sposobem projektant wtłoczył do szatni pracowniczej planowaną przez inwestora liczbę ludzi bo pewne wymiary w szatni wynikają z przepisów WT. Zrozumiałem gdy zobaczyłem plan zagospodarowania szatni a w nim szafki o szerokości 12 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...