Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Michał W. napisał:

... przejażdżka rowerkiem przez las w dniu dzisiejszym zaliczona. :)

DD6090A2-9DB0-4D22-8479-1EE0679D84BE.png

 

 

a co to za appka? działa na bazie GPS? jak wylicza kalorie - z prędkości i podanej masy czy więcej danych chce? No i czy mierzy tez prędkość i podaje - w sensie czy z uchwytem na kierownice da się tego używac jako prędkościomierza i czy ma to sens?

Pytam bo zamierzam po paru latach wrócic na siodełko i musze się zaktualizować.

 

PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, STIFF napisał:

 

a co to za appka? działa na bazie GPS? jak wylicza kalorie - z prędkości i podanej masy czy więcej danych chce? No i czy mierzy tez prędkość i podaje - w sensie czy z uchwytem na kierownice da się tego używac jako prędkościomierza i czy ma to sens?

Pytam bo zamierzam po paru latach wrócic na siodełko i musze się zaktualizować.

 

PS.

Fitnes, standardowa apka dołączana do IPhone. Podajesz masę, korzysta z gps i jest też zainstalowana na Apple Watch, który monitoruje tętno.

Co do prędkości jazdy to nawet nie wiem czy pokazuje bo nie sprawdzam nigdy na telefonie a tylko zerkam na zegarek, tam jest między innymi średnia prędkość.

A2281687-8BD1-4F32-9953-6E522B8B7E6F.png


 

A8D88B6F-DA2C-46E6-8012-9DC7B481E1C1.jpeg

 

 

D77FDA20-A480-4CE7-BE2F-0E56396BF980.png


 

C28401F3-7E36-4979-B9C0-04066DCF6272.jpeg

Edytowane przez Michał W.
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Aga napisał:

Moja córka zaczęła wakacje, czeka na wyniki matur i się rekrutuje na studia, a moi inzynieranci obronili dzisiaj swoje prace. Uff... ;)

 

a ja właśnie zatrudniłem maturzystkę na wakacje - chce spróbować jak to jest byc projektantem jeszcze przed studiami, na które liczy, że się dostanie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, STIFF napisał:

a ja właśnie zatrudniłem maturzystkę na wakacje - chce spróbować jak to jest byc projektantem jeszcze przed studiami, na które liczy, że się dostanie.

Fajnie :)... moja córka celuje między innymi w kierunek Architecture na PW, zobaczymy gdzie pójdzie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, STIFF napisał:

a ja właśnie zatrudniłem maturzystkę na wakacje - chce spróbować jak to jest byc projektantem jeszcze przed studiami, na które liczy, że się dostanie.

Maturzystkę, na wakacje?! Chyba nie na całe, przecież to już jedyne jej takie wakacje!...

 

Jak to jest być projektantem... dostaje się działkę do studium i liczy się jej chłonność. Po tem zespół wyciska z niej PUMy.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Aga napisał:

Fajnie :)... moja córka celuje między innymi w kierunek Architecture na PW, zobaczymy gdzie pójdzie ;)

 

fajnie fajnie - dobry wydział kreujący na prawdę pomysłowych ludzi. Odrobinę trzeba pilnować żeby nie spaczyć charakteru bo znam paru młodych, którzy czują że zjedli wszystkie rozumy i u nich ewidentnie ktoś im to podejście wpoił ale znam mase fajnych ludzi po PW architektury. Sam tez próbowałem sił ale egzamin z rysunku mnie nieznacznie pokonał i poszedłem na Lądówkę troche przezimować. ale jakoś mnie wciągnęło o zostałem.

 

20 minut temu, Szürkebarát napisał:

Maturzystkę, na wakacje?! Chyba nie na całe, przecież to już jedyne jej takie wakacje!...

NO zobaczymy - ona chce na 4 miesiące. Jest po technikum więc ma jakąś podstawę. Wiadomo, że będzie kreślić nie liczyć ale jeśli załapie to będzie mieć na studia zawsze jakąś robotę żeby dorobić. Fajna poukładana dziewczyna - zupełnie jak nie dzisiejsza młodzież więc spróbujemy.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, STIFF napisał:

NO zobaczymy - ona chce na 4 miesiące. Jest po technikum więc ma jakąś podstawę. Wiadomo, że będzie kreślić nie liczyć ale jeśli załapie to będzie mieć na studia zawsze jakąś robotę żeby dorobić. Fajna poukładana dziewczyna - zupełnie jak nie dzisiejsza młodzież więc spróbujemy.

...Nie wiem co za technikum ale kiedyś było coś takiego co się nazywało liceum architektoniczne, przez same jego uczennice nazywane "szkołą żon dla architektów" :upside-down-face_1f643-small: . "Żródło" Ayn Rand już przeczytała ;) ?

 

Niech jej (ci) będzie, że na cztery miesiące. Daj jej wolne dwa tygodnie we wrześniu, niech pojedzie w Bieszczady. Niech przeczyta czego nie przeczytała i wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że wzbogaciłem się o wiedzę, że nie należy odbywać jazdy próbnej i oględzin auta w zbyt dobrej maseczce. Miałem na ryjku certyfikowaną maseczkę klasy FFP3 i nie zorientowałem się jak dobrze filtruje ona zapach dymu papierosowego. Dodatkowo podczas jazdy próbnej towarzyszył mi pan z salonu, który jest palaczem, więc jeśli coś czułem, to złożyłem na karb tego, że jadę z tytoniowcem.

Teraz w nowym nabytku mam do zrobienia ozonowanie wnętrza (to tak na szybko, potem pewnie wskoczy czyszczenie wnętrza na mokro) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kytutr napisał:

Melduję, że wzbogaciłem się o wiedzę, że nie należy odbywać jazdy próbnej i oględzin auta w zbyt dobrej maseczce. Miałem na ryjku certyfikowaną maseczkę klasy FFP3 i nie zorientowałem się jak dobrze filtruje ona zapach dymu papierosowego. Dodatkowo podczas jazdy próbnej towarzyszył mi pan z salonu, który jest palaczem, więc jeśli coś czułem, to złożyłem na karb tego, że jadę z tytoniowcem.

Teraz w nowym nabytku mam do zrobienia ozonowanie wnętrza (to tak na szybko, potem pewnie wskoczy czyszczenie wnętrza na mokro) :P

Ach ta pandemia, wszystko popsuła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...