Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Michał W. napisał:

Żonę mi zaszczepili w pracy w zeszły poniedziałek i żadnych objawów nie było poza bolącym dość długo ramieniem.

 

Moja żona dostała 1 dawkę dzisiaj i informację od pielęgniarek, że ręka może ja boleć dzień po podaniu. 

 

Po powrocie do domu już w drzwiach wyznaczyła córkom i mnie listę zadań i stąd wnioskuję, że czuje się świetnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 
Moja żona dostała 1 dawkę dzisiaj i informację od pielęgniarek, że ręka może ja boleć dzień po podaniu. 
 
Po powrocie do domu już w drzwiach wyznaczyła córkom i mnie listę zadań i stąd wnioskuję, że czuje się świetnie 


Nanoboty muszą mieć czas na zorientowanie się w terenie. Dlatego zostają w ręce i dopiero potem kierują się do mózgu. :biglol:

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał:

Ale tyle razy? To musi być dobra fota :thumbup: tnij i dawaj ;)


Nie - dobra fota, tylko zapomniałem, który skrót z imgbb robi dobrze forumowi. Być może aktualnie - żaden, ale jednocześnie na nartach byłem szłem.
Pierre Dolę. Nie mam czasu :D:D:D
Smacznego!!! :faja::ph34r:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja tu widzę kilkanaście obiadów i fajne dywaniki :biglol:.
Dywaniki z tego gatunku kiepskie, bo włos strasznie wychodzi. Lepsze z dzika albo bobra.

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Aga napisał:

Dziki to w centrum Gdańska bywają i innych miast ;) Lisy to już normalny widok w mojej okolicy... 

 

Nie zapomnę jak kiedyś jechałem jakimiś bocznymi drogami przez Gdynię stanąłem na skrzyżowaniu i ni stąd ni z owąd przez środek przeszły takie 3 niemałe sztuki :o normalnie szok poznawczy :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kiwi 4ester napisał:

Nie zapomnę jak kiedyś jechałem jakimiś bocznymi drogami przez Gdynię stanąłem na skrzyżowaniu i ni stąd ni z owąd przez środek przeszły takie 3 niemałe sztuki :o normalnie szok poznawczy :biglol:

Ja niedawno widziałam dzika strzelonego na środku Alei Zwycięstwa w Gdańsku. Na prawym pasie stało auto na awariach. No dało mi to do myślenia, bo nie jeżdżę tam przepisowo ;) tam bym się nie spodziewała, chociaż tam jest w okolicy park...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...