Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Najważniejsze, że wszyscy cali. :)

 

Dawno temu podobnie rozbiłem Legacy. Naprawili w ASO, choć koszt zbliżył się do szkody całkowitej. Jeździłem nim jeszcze przez trzy lata. Może nie wszystko stracone. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, na 1 skrzyżowaniu, zablokowałam tramwaj 2 razy.

 

Ten sam tramwaj.

 

Za drugim razem motorniczy nie wytrzymał i oparł się na dzwonku, a ja paliłam się ze wstydu ;)

 

To był ostatni raz, kiedy zablokowałam tramwaj  ;)

 

  • Super! 1
  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni jak kojarzę mają po kolizji ileś dni wolnego, więc nie szczypią się. Nie raz widziałem jak w jakiś sytuacjach gdzie ktoś blokował to motorniczy dzwonek i nawet nie próbował hamować. Ja z zasady jak widzę tramwaj to robię wszystko żeby tylko nie stać mu na drodze

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sartek napisał(a):

Ale że do kasacji? Szkoda nie wygląda terminalnie...

Tego nie wiadomo, jest w ASO we Wrocławiu i bedą badać. Może nie do kasacji ale szkoda może być całkowita dla ubezpieczyciela. Rozwałka jest blisko podłużnicy więc zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczycielowi pasuje szkoda całkowita, jeszcze lepiej było dla nich było gdyby poszkodowany zgodził się na wypłatę kwoty gwarantowanej. ASO pasuje być jak najbliżej szkody całkowitej. Po swojej przygodzie zrozumiałem te mechanizmy.

Edytowane przez Szürkebarát
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, radekk napisał(a):

oni jak kojarzę mają po kolizji ileś dni wolnego, więc nie szczypią się. Nie raz widziałem jak w jakiś sytuacjach gdzie ktoś blokował to motorniczy dzwonek i nawet nie próbował hamować. Ja z zasady jak widzę tramwaj to robię wszystko żeby tylko nie stać mu na drodze

Tak chyba jest bo tramwaj ruszał z przystanku i na pewno widział Forka i zamiast zwalniać przyspieszył :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał W. napisał(a):

Tak chyba jest bo tramwaj ruszał z przystanku i na pewno widział Forka i zamiast zwalniać przyspieszył :facepalm:

 

Twierdzicie, że jeżeli zatrzymam się na torach (bo np. chcę zaparkować w zatoczce i muszę cofnąć z torowiska) a będzie jechał tramwaj (albo nawet ruszał z miejsca) to przywali we mnie i będzie moja wina???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Knurek1111 napisał(a):

 

Twierdzicie, że jeżeli zatrzymam się na torach (bo np. chcę zaparkować w zatoczce i muszę cofnąć z torowiska) a będzie jechał tramwaj (albo nawet ruszał z miejsca) to przywali we mnie i będzie moja wina???

juz mnie w tym kraju nic nie zdziwi :D

ale moim zdaniem samej kolizji nie Twoja, jedynie co mozna sie przyczepić to do utrudniania ruchu, ale to oddzielna kategoria (chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Knurek1111 napisał(a):

 

Twierdzicie, że jeżeli zatrzymam się na torach (bo np. chcę zaparkować w zatoczce i muszę cofnąć z torowiska) a będzie jechał tramwaj (albo nawet ruszał z miejsca) to przywali we mnie i będzie moja wina???

Jak mieszkałem w stolicy, to w ciągu ulicy Grójeckiej takie sytuacje były nagminne, do tego stopnia, że były zakłady w biurze: "w tego przywali na bank".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam bety do bagażnika i wtedy moja córka

"A wiesz, że to trochę tak jakbyś Subarynie wsadzał rzeczy do pupy?" :ph34r:

Dojeżdżamy do miejsca docelowego "A wiesz, że to tak jakbyśmy siedzieli w Subarynie ciele?"

 

:biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniając tabelki serwisowe (:faja:) Subarynki właśnie zauważyłem, że minęło 7 lat odkąd autko jest w naszej rodzinie :wub: i przewiozło nas już przez 100 000 kilometrów :dance: No cóż... Jedziemy dalej :D 

Sprzed Subarowej choroby :rolleyes:

20181002_173739.thumb.jpg.b71c3ad71df30ea578da4bcddc44f3b2.jpg

 

20181002_173810.thumb.jpg.e7ddcf58e4114ac39b9c27e4c74a2546.jpg

 

No i teraz :D

IMG_20230813_000003.thumb.jpg.65db12895408262cd5e62a0480f3cf55.jpg

 

IMG_20230813_000105.thumb.jpg.a12b25a269b9f5a963e62cc0498301a4.jpg

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...